freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حشمت‌اله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تذکر خود در خصوص پرونده "مکتب فرش، گلیم و گبه کرمانشاه" به وزیر اطلاعات، اظهار کرد: معتقدم این پرونده از پرونده‌های متفاوت و قابل تامل است که بسیاری از سرمایه‌گذاران آن عقیده دارند حقی از آنها ضایع نشده و شکایتی ندارند و این در حالی است که در پرونده‌های دیگر مشابه، عملا در حق مردم ظلم شده بود.

وی ادامه داد: برخی  از مردم که در این پرونده شکایت کردند هم اعلام می‌کنند که شکایت آنها فقط به دلیل اظهارات یک مقام قضایی بود که در رسانه‌ها اعلام کرده اگر کسی شکایت نکند، دیگر نمی‌تواند مدعی حقی باشد.

نماینده اسلام‌آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  در این پرونده  فقط یک رابطه سرمایه‌گذاری شکل گرفته که اغلب سرمایه‌گذاران آن حتی یک روز هم در دریافت مبلغ قرارداد خود تاخیر نداشتند، افزود: سرمایه‌گذاران این پرونده عقیده دارند ظلم و عدم ادای دین علیه آنها صورت نگرفته است.

فلاحت‌پیشه  عنوان کرد: هنوز یک مورد تماس با بنده به عنوان نماینده مردم در این خصوص صورت نگرفته که کسی اعراضی نسبت به ضایع شدن حق خود در این پرونده و عدم ادای دین داشته باشد و فقط مردم مظلومی تماس گرفتند که عقیده داشتند تاخیر در پرداخت دین آنها فقط اخیرا انجام شده است.

وی با بیان اینکه در هر اقدامی که برای این پرونده صورت می‌گیرد توجه به نظرات مردم بسیار مهم است، یادآور شد: اقدامی که انجام شده تحت عنوان اقدام پیشگیرانه بوده که ما عنوانی به نام اقدام پیشگیرانه در بخش قضایی نداریم.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: اجازه دخالت در محتوای موضوع قضایی را به خود ندادم، به همین دلیل از وزیر اطلاعات و دستگاه اطلاعاتی درخواست کردم به این پرونده وارد شوند و ببینند دقیقا چه اتفاقی روی داده است.

فلاحت‌پیشه گفت: دستگاه اطلاعاتی دستگاهی است که در منافع کشور و حقوق مردم با کسی تعارف ندارد و امین مردم است.

وی با بیان اینکه شناختی از این مکتب، صاحبان آن و حتی سرمایه‌گذاران ندارم، تصریح کرد: فقط از دغدغه مردم اطلاع دارم و تقاضا دارم دستگاه اطلاعاتی سریع به این قضیه ورود کند.

این عضو مجمع نمایندگان استان در ادامه از آمار قابل توجه سرمایه‌گذاران پرونده که بنا به اعلام مسئولین قضایی حدود ۲۳ هزار نفر است نیز یاد کرد و افزود: باید بررسی کرد که این آمار بالا به چه دلیل در این مکتب سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

فلاحت‌پیشه تاکید کرد: وقتی برخی از دستگاه‌های مسئول ایجاد اشتغال و درآمد همچون بانکها که منابع و تسهیلات دولت هم به صورت انحصاری دست آنها است، به وظایف خود عمل نمی‌کنند و تبدیل به عامل ورشکستگی مردم و نابودی اقتصاد کشور می‌شوند، چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد.

وی از اینکه بانک‌ها حد اعلا "ربا" را به صورت رسمی علیه مردم انجام می‌دهند انتقاد و تصریح کرد: بسیاری از سرمایه‌گذاران بزرگ کشور و حتی استان ورشکسته دست همین بانک‌ها و عملکرد ظالمانه آنها هستند.

به گفته این مسئول، اکنون حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان اعتبار که معادل حدود سه برابر عملکرد عمرانی سالانه کشور است تسهیلات وصول نشده بانک‌ها است که در اختیار معدودی از سرمایه‌داران است، اما بانک‌ها به خاطر چند میلیون تومان بدهی که گاهی زیر ۱۰۰ میلیون تومان است، مردم معمولی را به خاک سیاه می‌کشانند.

فلاحت‌پیشه اظهار کرد: وقتی بانک‌ها چنین شرایطی دارند، برخی هم که در مسیر خصوصی و با ابتکار کاری انجام می‌دهند با این شرایط مواجه‌ می‌شوند، البته عقیده دارم اگر تخلفی صورت گرفته باید با آن برخورد شود، اما تاکنون اعتراضی در این خصوص نشنیدم که بسیار عجیب است.

این نماینده مجلس در پاسخ به این مسئله که گفته می‌شود برخورد با فعالیت این مکتب به دلیل شکایت بانک مرکزی برای اختلال در سیستم بانکی کشور بوده، افزود: باید ارزیابی صورت بگیرد که چه اختلالی ایجاد شده است. در جامعه نظرسنجی شود و اگر یک نفر در استان کرمانشاه از عملکرد نظام بانکی کشور راضی بود من تمام حق را به بانک مرکزی می‌دهم.

وی ارزیابی جدی و گزارش دقیق در این رابطه را خواستار شد و تصریح کرد: حتی اگر در این پرونده اتهاماتی هم نظیر پولشویی مطرح باشد، اثبات آن به راحتی قابل انجام نیست.

نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس گفت: اگر پولشویی نیز صورت گرفته باشد، تلاش خواهم کرد این موضوع را در کنار عملکرد ظالمانه بانک‌ها در قبال مردم قرار بدهم که قطعا به نتایج تامل برانگیزی خواهیم رسید.

این عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه بر اساس ارزیابی دقیق باید به نتایجی در خصوص این پرونده برسیم، ادامه داد: اگر در این مدت و بعد از تذکر آرامشی در ذهن مردم ایجاد نشود، حتما "تحقیق و تفحص" در مورد این پرونده را در مجلس مطرح خواهم کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰:۲۶ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

پیشه در حل جدول پیشه درجدول زنان تجارت پیشه در افغانستان زنان تجارت پیشه افغانستان فدراسیون زنان تجارت پیشه افغانستان انجمن زنان تجارت پیشه افغانستان زنان تجارت پیشه افغان عکس هنر پیشه در برزیل عکس هنرپیشه ها در برزیل عکس هنر پیشه های ایرانی در برزیل عکس هنر پیشه های ایران در برزیل عکسهای هنر پیشه های ایرانی در برزیل عکس هنر پیشه ایرانی در برزیل عکس هنر پیشه ها در برزیل جام جهانی عکس های هنر پیشه در برزیل عکسهای هنر پیشه ها در برزیل عکس هنر پیشه های ایرانی در برزیل 2014 درباره پیشه وری درباره سید جعفر پیشه وری پیشه وران در زمان ساسانیان پیشه وری در تبریز پیشه وری تبریز هنر پیشه در برزیل هنرپیشه ها در برزیل هنر پیشه های ایرانی در برزیل هنر پیشه های ایران در برزیل هنر پيشه ها در برزيل هنرپیشه ها در جام جهانی برزیل پیشه وری در آذربایجان پیشه وری+ آذربایجان پیشه وری و آذربایجان پیشه ور در لغت گبه و گلیم گبه و گليم قیمت گبه و گلیم تفاوت گبه و گلیم فروش گبه و گلیم آموزش گبه و گلیم طرح گبه و گلیم فرق گبه و گلیم خرید گبه و گلیم گبه گلیم خريد گبه و گليم تفاوت گبه و گليم گلیم و گبه کرمانشاهان مکتب فرش و گلیم و گبه کرمانشاهان مکتب گلیم و گبه کرمانشاه گلیم و گبه کرمانشاه طرح گلیم و گبه طرح های گلیم و گبه طرح گلیم گبه نقشه گلیم و گبه آموزش گلیم و گبه آموزش بافت گلیم و گبه فروش گلیم و گبه فروش گلیم گبه فروش اینترنتی گلیم و گبه تفاوت گلیم و گبه فرق گلیم و گبه تفاوت گلیم با گبه فرق گلیم و جاجیم و گبه فرق گلیم با گبه اظهارنظر فلاحت پیشه در خصوص مکتب «فرش، گلیم و گبه کرمانشاهان»

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها