freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373688/31  زمان: 10:35  1395/08/29  بازدید: 2,458

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول مدعی شد که وقتی فرصت جذب سادیو مانه به دورتموند را از دست داده قصد داشت با مشت خودش را بزند.

 

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی آلمانی در سال 2014 و در زمانی که مانه در سالزبورگ توپ می‌زد قصد جذب او را داشته است ولی در نهایت مهاجم سنگالی راهی ساوتهمپتون شد. حال کلوپ مدعی شد که در آن زمان به قدری از این اتفاق ناراحت بوده که قصد داشته خودش را با مشت بزند.

 

 


او گفت:" درباره سادیو موضوع خیلی ساده است زیرا من در دورتموند اشتباه کردم و او را به خدمت نگرفتم. ما با هم صحبت کردیم. فکر کنم همه می‌دانند که با هم ملاقات داشتیم ولی در پایان به نظرم خیلی نتوانستیم توافق کنیم. سه ماه بعد خودم را با مشت می ز‌دم زیرا می‌دانستم که در فرصت بعدی باید حتما او را جذب کنم. بنابراین خرید او در لیورپول تصمیم دشواری برای من نبود. خیلی آسان بود. وقتی باشگاه و مایکل ادوارد ( مدیر ورزشی لیورپول) گفتند که فرصت جذبش را داریم، صحبت زیادی لازم نبود. نمی‌دانم چرا قبلا او را نخریدم. من از بازی او خیلی خوشم می‌آمد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰:۲۹ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin

کلوپ ازدواج کلوپ ازدواج تبیان كلوپ ازدواج کلوب ازدواج موقت كلوپ ازدواج موقت کلوب ازدواج رضوان سایت کلوب ازدواج کلوب ازدواج تبیان کلوپ ازاد طراحی فیگور کلوب ازدواج کلوپ ازاد تربت جام كلوپ ازاد بابل کلوپ دانشگاه ازاد بابل کلوپ ازرشهر به محض اینکه در انگلیسی به محض اینکه انگلیسی That در انگلیسی کاربرد That در انگلیسی That در زبان انگلیسی So That در انگلیسی کاربرد That در زبان انگلیسی نه اینکه دردی نیست سکوت میکنم نه اینکه دردی نیست پشیمانم حمیرا پشیمانم حمیرا دانلود پشیمانم حمیرا شعر دانلود آهنگ پشیمانم حمیرا گلهای حمیرا پشیمانم دانلود آهنگ پشیمانم حمیرا ویکی صدا دانلود آلبوم پشیمانم حمیرا دانلود رایگان پشیمانم حمیرا پشیمانم به جان تو دانلود آهنگ پشیمانم به جان تو پشیمانم از گناه پشیمانم از گناهم خدایا پشیمانم از گناهانم پشیمانم از گذشته پشیمانم برگرد پشیمانم از دوست داشتنت پشیمانم کردی اهنگ کردی پشیمانم پشیمانم از عاشقی پشیمانم از اعتماد کلوپ: از اینکه در دورتموند مانه را نخریدم پشیمانم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها