freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سخنگوی گردان‌های حزب‌الله عراق تاکید کرد شنود مکالمات اعضای گروه تروریستی داعش ثابت می‌کند بیشتر سران آن در غرب تلعفر، از شهروندان ترکیه هستند.

حزب‌الله عراق: بیشتر سرکرده‌های داعش در عراق ترکیه‌ای هستندبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازشبکه تلویزیونی المیادین، سخنگوی گردان‌های حزب‌الله عراق، تأکید کرد بیشتر فرماندهان گروه تروریستی داعش در شهر تلعفر عراق، اهل ترکیه هستند. 

«جعفر حسینی» در مصاحبه با این شبکه گفت: تسلط بسیج مردمی عراق بر فرودگاه تلعفر به معنای تسلط بر آخرین خط تدارکاتی داعش از شهر تلعفر و مرزهای سوریه و قطع جاده بین دو کشور است. 

وی افزود: شنود مکالمات اعضای داعش و اسیرانی که از این گروه گرفتیم ثابت می کند بیشتر سران آن در غرب تلعفر از شهروندان ترکیه هستند. برای ما ثابت شد که فرمانده نظامی محور غربی موصل فردی به نام «ابوابراهیم» و تبعه ترکیه است. او چند روز پیش در درگیری‌های اطراف فرودگاه تلعفر زخمی و به شهر تلعفر منتقل شد. 

سخنگوی گردان‌های حزب‌الله عراق اضافه کرد: سران ترکیه ای داعش در این منطقه دو یا سه ماه پیش وارد تلعفر شده و قبل از آن در این شهر حضور نداشته اند. ماموریت هایی در داخل شهر موصل و مناطق اطراف آن به این افراد واگذار شده بود. زمانی که عملیات آزادسازی شهر موصل آغاز شد، این افراد به محور غربی و منطقه جزیره نینوا منتقل شدند.

حسینی خاطر نشان کرد:  پاکسازی فرودگاه تلعفر سه ساعت طول کشید. نیروهای ما به طرف شهر تلعفر پیشروی کردند و در جنوب و غرب این شهر مستقر هستند. بنابراین شهر تلعفر از دو طرف در محاصره قرار دارد. ما منتظر آن هستیم که نیروهای محور غربی تلعفر هم به اطراف این شهر برسند. 

وی در ادامه گفت: همزمان ما مواضع داعش را در داخل شهر تلعفر هدف قرار می دهیم. داعش در این منطقه علاوه بر فرستاده خودروهای بمبگذاری شده، نخستین بار از موشک های حرارتی کورنت هم استفاده کردند. تعداد خودروهای بمب‌گذاری شده در اطراف فرودگاه تلعفر به اندازه همه تعداد خودروهای بمبگذاری شده ای بود که ما در عملیات در دیگر مناطق محور غربی با آن روبرو شدیم. با توجه به این فرودگاه تلعفر یک فرودگاه نظامی است، در داخل آن تونل های بتونی قرار دارد که از آن برای انبار کردن تسلیحات ارتش عراق استفاده می شده است. ما منتظر دستور برای یورش به شهر تلعفر یا باقی ماندن در اطراف این شهر هستیم. شماری از داعشی هایی که مجروح شده بودند در داخل فرودگاه تلعفر اسیر شدند. 

سخنگوی گردان‌های حزب‌الله عراق گفت: هواپیماهای ترکیه‌ای بر فراز این منطقه (تلعفر) پرواز می‌کنند و هر از چند گاهی در ارتفاع پایین از بالای یگان های نظامی ما عبور می کنند. پدافند هوایی گردانهای حزب‌الله مسئول مقابله با این هواپیماها شده است. ما اصرار هواپیماهای ترکیه‌ای بر نقض حریم هوایی عراق و گشت‌زنی بر فراز این منطقه را به اطلاع فرمانده کل نیروهای مسلح عراق رساندیم.

حسینی گغت: با رسیدن همه نیروهای بسیج مردمی به اطراف شهر تلعفر، سومین مرحله عملیات در این منطقه پایان می یابد و مرحله چهارم یا عملیات بعدی به طرف شهر تلعفر خواهد بود، اما هنوز تصمیمی برای ورود به این شهر اتخاذ نشده است. اگر فرمانده کل نیروهای مسلح عراق دستوری در این باره صادر کند، ورود به شهر تلعفر در دو روز آینده آغاز خواهد شد. در غیر اینصورت ما به محاصره تلعفر از چهار محور اکتفا خواهیم کرد. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰:۱۹ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

حزبالله عراق داعش در ایران داعش در ایران وجود دارد داعش در ایران است داعش در ایران اپارات داعش در ایران عکس داعش در ایران فیلم داعش در ایران طنز داعش در ایران تصاویر داعش در ایران اخبار داعش در ایران اخبار جدید داعش در حلب جنایات داعش در حلب فیلم جنایات داعش در حلب داعش در حلب سوریه جنایت داعش در حلب حمله به سفارت داعش در حلب جنایات جدید داعش در حلب داعش در سوريه داعش در سوريه و عراق داعش در سوریه داعش در سوریه امروز داعش در سوریه اپارات داعش در سوریه نقشه داعش در سوریه کوبانی داعش در سوریه تصاویر داعش در سوریه عراق داعش در سوریه اخبار داعش در پاکستان داعش در پاکستان و افغانستان حضور داعش در پاکستان داعش پاکستان داعش در مرز پاکستان جنایات داعش در پاکستان اخبار داعش در پاکستان گروه داعش در پاکستان داعش در بلوچستان پاکستان داعش پاکستان فارس داعش درسوریه وعراق جنایات داعش درسوریه وعراق جنایت داعش درسوریه وعراق اخبار داعش درسوریه وعراق وضعیت داعش درسوریه وعراق تصاویرجنایات داعش درسوریه وعراق نقشه داعش درسوریه وعراق تصرفات داعش درسوریه وعراق جنایات گروه داعش درسوریه وعراق جنایات جدید داعش درسوریه وعراق داعش در افغانستان داعش در افغانستان جدید داعش در افغانستان و پاکستان داعش در افغانستان آپارات گروه داعش در افغانستان حضور داعش در افغانستان جنایات داعش در افغانستان اخبار داعش در افغانستان جنایت داعش در افغانستان فیلم داعش در افغانستان داعش در ارومیه داعش در ارومیه اپارات داعش در اروميه دستگیری داعش در ارومیه گروه داعش در ارومیه حضور داعش در ارومیه داعش در مرز ارومیه داعش در مرزهای ارومیه درگیری با داعش در ارومیه نخستین درگیری داعش در ارومیه داعش در کرمانشاه گروه داعش در کرمانشاه داعش در مرز کرمانشاه حضور داعش در کرمانشاه دستگیری داعش در کرمانشاه داعش در 40 کیلومتری کرمانشاه اخبار داعش در کرمانشاه داعش در مرزهای کرمانشاه ایا داعش در کرمانشاه است داعش در چهل کیلومتری کرمانشاه داعش در مشهد داعش در مشهد و قم داعش در مشهد ایران دستگیری داعش در مشهد گروهک داعش در مشهد اخبار داعش در مشهد جنایات داعش در مشهد تحرکات داعش در مشهد اعضای داعش در مشهد دستگیری گروه داعش در مشهد داعش در عراق داعش در عراق امروز داعش در عراق فیلم داعش در عراق و سوریه داعش در عراق 2014 داعش در عراق اپارات داعش در عراق نقشه داعش در عراق جدید داعش در عراق چه می کند داعش در عراق عکس حزب‌الله عراق: بیشتر سرکرده‌های داعش در تلعفر، ترکیه‌ای هستند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۷۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها