freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"،اتریک ویرا که بین سال‌های 1996 تا 2005 عضو آرسنال بود و با این تیم سه بار قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرد، معتقد است فوتبالیست‌های حال حاضر بیشتر نگران ظاهرشان هستند.

او با اشاره به فقدان هافبک‌های جنگنده و فیزیکی در لیگ برتر به روزنامه انگلیسی «دیلی‌میل» گفت: بازیکنان پیش از اینکه بخواهند به چیز دیگری فکر کنند، بیشتر می‌خواهند که زیبا به نظر بیایند. وقتی بازی‌ها را تماشا می‌کنم، احساس ناامیدی به من دست می‌دهد چون بیشتر بازیکنان به خودشان فکر می‌کنند و این چیزی است که تغییر کرده است. هنوز هم بازیکنان خوبی در لیگ برتر هستند، شاید بهتر از دوره ما، اما آنها بیش از حد به خود و ظاهرشان توجه دارند.

ویرا که در سال 2011 از منچسترسیتی جدا شد و هدایت تیم نیویورک سیتی را بر عهده گرفت، از علاقه‌اش برای بازگشت به باشگاه منچسترسیتی گفت و اظهار داشت: اگر این اتفاق (بازگشت به من‌سیتی) بیفتد، همانند داستانی افسانه‌ای خواهد شد. چنین اتفاقی اغلب رخ نمی‌دهد. به هر حال من به فراتر از سال آینده فکر نمی‌کنم چون در دنیای فوتبال هر اتفاقی ممکن است، بیفتد.

وی افزود: واقعاً خوشحالم که هواداران منچسترسیتی فکر می‌کنند من روزی می‌توانم سرمربی این تیم شوم. این باعث می‌شود تا احساس غرور کنم، اما در فوتبال نمی‌شود حدس زد که چه اتفاقی قرار است، بیفتد.

منبع:تسنيم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰:۲۲ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها