freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373821/40  زمان: 18:45  1395/08/29  بازدید: 944

برداشت یک میلیاردی اداره مالیات از حسابهای استقلال باعث شده تا آبی پوشان در تامین هزینه های خود با مشکل مواجه شوند.

به گزارش "ورزش سه"، از دست رفتن یک میلیارد در فوتبال این روزهای ایران که اکثریت تیم ها با مشکلات زیاد مالی دست و پنجه نرم می کنند، برای باشگاهی مانند استقلال اتفاقی بسیار دردناک است. این اتفاق که البته هنوز مدیران این باشگاه درباره چگونگی وقوع آن صحبت نکرده اند در حالی رخ داده است که مدیران استقلال حساب ویژه ای بر روی این پول برای پرداخت هزینه های خود باز کرده بودند.

 


بخش اعظمی از این پول که نزدیک به 400 میلیون تومان است قرار بود برای پرداخت بدهی های خارجی استقلال خرج شود. بدهی هایی که می تواند در صورت تامین نشدن منابع مالی تبدیل به مشکل بزرگ استقلالی ها در هفته های آینده شود. همچنین پرداخت پاداش به بازیکنان استقلال نیز با تصمیم مدیر استقلال قرار بود با این پول انجام شود که حالا پاداش آبی ها نیز به تعویق افتاده است.

 


پرداخت معوقات بازیکنان خارجی کنونی استقلال مانند رابسون و پادوانی و البته استیو جونز مربی خارجی استقلال دیگر هزینه ای بود که استقلالی ها قصد داشتند تا آن را با این پول پرداخت کنند. همچنین موضوع دیگری که در دستور کار استقلالی ها قرار داشت، پرداخت هزینه های جاری باشگاه و بدهی های این باشگاه به هتل های شهر تهران بود که استقلالی ها اردوهای خود را در آن برگزار می کردند که این موضوع نیز تا پرداختی بعدی اسپانسر باشگاه استقلال به تعویق افتاده است.

 


هر چند پرداخت بدهی های مالیاتی باشگاه استقلال وظیفه این باشگاه است اما این اتفاق به شکلی غیر عمد و در حالی رخ داده که آبی ها در روزهایی که شرایط مالی مناسبی ندارند، اتفاق افتاده است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۰:۱۷ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها