freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش این پایگاه اطلاع رسانی، اگر لیونل مسی تصمیم بگیرد در تابستان 2018 بارسلونا را ترک کند، منچسترسیتی باشگاهی است که در این میان بهترین شانس برای جذب مسی را دارد.

قرارداد کنونی مسی در سال 2018 با آبی اناری‌ ها به پایان می ‌رسد و هنوز آینده این بازیکن در بارسا نامشخص است، هرچند بارسایی‌ ها امیدوار هستند بتوانند فوق‌ ستاره خود را حفظ کنند.

یک روزنامه بارسلونا در سپتامبر نوشت که گواردیولا به مسی و نیمار تلفن زد و در تلاش برای جذب آنان بود که سرمربی منچسترسیتی در 18 اکتبر - 27 مهر - این موضوع را انکار کرد.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در این باره گفت: من با مسی تماس نگرفتم. من از او می خواهم که دوران حرفه ای خود را در بارسلونا به پایان برساند. ولی اگر او تصمیم بر جدایی دارد، 4 یا 6 باشگاه هستند که خواهان به خدمت گرفتن مسی هستند.

وی افزود:‌ ولی این تصمیم خود اوست و من نقشی در این میان ندارم. این برای مسی عادی خواهد بود که دوران حرفه ای خود را در بارسلونا به پایان ببرد. تصمیم نهایی با خود او خواهد بود، ولی اگر روزی با ما تماس بگیرد، ما درها را فورا برای او باز خواهیم کرد و از حضور وی استقبال می کنیم.

مسی 29 ساله در سال 2004 نخستین بازی رسمی خود را برای بارسلونا انجام داد. وی در 13 فصل پیراهن کاتالان‌ ها را به تن کرده و در 545 بازی موفق شده است 469 گل به ثمر برساند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵:۲۶ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها