freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1373891/1  زمان: 23:44  1395/08/29  بازدید: 432

ملی‌پوشان کشورمان در نخستین روز رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان موفق به کسب سه پیروزی در مرحله گروهی شدند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان 29 آبان ماه تا 9 آذرماه در بخش آقایان ، پیشکسوتان، و بانوان به میزبانی کشور قطر برگزار می شود. تیم ایران با ترکیب سهیل واحدی، امیر سرخوش، حامد ذره دوست و آرمان دیناروند در بخش آقایان، اکرم محمدی در بخش بانوان و جهانگیر حبیب زاده دهکردی،علی بصیری  در بخش پیشکسوتان به سرمربیگری کامران شهلا  در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان شرکت میکند.


فرهاد حق یاران و محمد اسکندری به عنوان داور در این رقابت ها قضاوت خواهند کرد.


 نتایج روز نخست رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان به شرح زیر می باشد:
جهانگیر حبیب زاده دهکردی 0– یان اینگی اگیسون 3
حامد ذره دوست 4– ماریس ولاژ2 
امیر سرخوش4 – انخجار گال انخباتار 4
اکرم محمدی 0– پائولا جاج 3
سهیل واحدی 4– آرنک نورجا 1

 


برنامه مسابقات مرحله گروهی به شرح زیر اعلام شد:
یکشنبه 30 آبان ماه
آرمان دیناروند – درجان ماکنوری (آلبانی)
امیر سرخوش – ماریوس کلیتو (قبرس)
حامد ذره دوست – مارسین نیژکه (لهستان)
علی بصیری – ناوین پروانی ( پاکستان)
اکرم محمدی – جسیکا وودز (استرالیا)
جهانگیر حبیب زاده – محمد الجوآکر (امارات)
سهیل واحدی – توری جنسون (ایسلند)


دوشنبه 1 آذرماه
آرمان دیناروند – چی کئونگ چان ( سنگاپور)
امیر سرخوش – آندریاس پلانر ( اتریش)
علی بصیری – تام ادریسکول ( ایرلند)
سهیل واحدی – تتسویا کیوواتا ( ژاپن)
جهانگیر حبیب زاده دهکردی – آمیتاب ست (آمریکا)


سه شنبه 2 آذرماه 
اکرم محمدی – سیریپاپورن نونتاخامجان ( تایلند)
حامد ذره دوست – پانکاج ادوانی ( هند)
امیر سرخوش – لاکی واتنانی ( هند)


چهارشنبه 3 آذر ماه
علی بصیری – پالمی اینارسون (ایسلند)
سهیل واحدی – بابر مسیح (پاکستان)
اکرم محمدی – الکساندرا بوگاتیروا ( روسیه)
جهانگیر حبیب زاده – آندره ویل ( روسیه)
آرمان دیناروند – مانان چاندرا (هند)
حامد ذره دوست – ویکتور سارکیس ( برزیل)


گروه بندی مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان
گروه A: پانکاج ادوانی، حامد ذره دوست، مارسین نیچکه، ماریس وولاژ، ویکتور سارکیس
گروه D: امیر سرخوش، لاکی واتنانی، آندریاس پلونر، ماریوس کلتیو، انخجارگال انخباتار
گروهM: سهیل واحدی، بابر مسیح، تتسو کیوواتا، توری جنسون، آرنس نورجا
گروه X: مانان چاندرا، آرمان دیناروند، چی کئونگ چان، درجان مکنوری، سیگوردور کریستانسون 


گروه بانوان
گروه B: سیریپا پورن نیوآنتاخامجان، جسیکا وودز، پائولا جاج، اکرم محمد امینی، الکساندرا بوگاتیروا، سومان یان


گروه پیشکسوتان
گروه B:
محمد الجوآکر، یان اینگی آگیسون، شان گورمان، آندره ویل، جهانگیر حبیب زاده، آمیتاب ست
گروهR:
تام ادریسکول، ناوین پروانی، احمد جلال، علی بصیری، پالمی اینارسون


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰:۳۵:۶ دیده شده : ۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۲۱۵۱۷
  • تعداد نظرات : ۳۰۱
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۲ دقيقه قبل
تبلیغات
تبلیغات
آخرین جستجوها