freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس یک شرکت مطرح سرمایه گذاری جهانی پیش بینی کرد احتمالا دونالد ترامپ از ورود غول‌های نفتی اروپایی به بازار ایران جلوگیری کند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ «هلیما کرافت» رئیس شرکت مطرح سرمایه گذاری جهانی «آر بی سی کپتال مارکتز» در برنامه ویژه شبکه خبری سی ‌ان ‌بی ‌سی موسوم به «پاور لانچ»، پیش بینی کرد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا، احتمالا مانع ورود غول‌های نفتی اروپایی به بازار ایران خواهد شد.

وی گفت: در حالی‌ که تولید نفت ایران رشد پیوسته‌ ای را از سال گذشته تاکنون و بعد از رفع تحریم‌ها داشته و به میزان 3.7 میلیون بشکه در روز رسیده، اما انتخابات جدید آمریکا تداوم این احیا را زیر سئوال برده است.

کرافت افزود: ایران پیشرفت داشته و به دوران قبل تحریم‌ها بازگشته اما آیا می‌تواند بدون سرمایه گذاری بیشتر خارجی‌ها اقدام دیگری انجام دهد؟ اینجا مکانی است که برای ترامپ بسیار مهم است.

وی در ادامه نسبت به سرمایه گذاری شرکت‌های بزرگ نفتی اروپایی جهت سرمایه گذاری در پروژه‌های آتی نفتی ایران به دنبال پیروزی ترامپ ابراز تردید و تصریح کرد دولت ترامپ احتمالا خیلی سخاوتمند نیست و از تخطی‌های فنی ایران برای بازگشت تحریم‌ها استفاده می ‌کند.

کرافت توضیح داد که تجدید تحریم‌ها به طور اساسی شرکت‌های خارجی را با یک انتخاب مواجه می ‌کند که عبارت است از داد و ستد با ایران و یا گیر افتادن در تحریم‌های مالی آمریکا.

وی در توجیه سخنان خود گفت: این امر موجب توقفی برای این شرکت‌ها می‌شود زیرا مفاد این قراردادها چندان جالب نیستند و ایران نیز مکان سهلی برای داد و ستد نیست. بنابراین، مجبورید بین ایران و آمریکا یکی را برگزینید و فکر می ‌کنم که شما آمریکا را انتخاب می‌کنید.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۱۵:۱۹ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin

احتمال حاملگی جلوگیری طبیعی احتمال حاملگی با جلوگیری طبیعی احتمال بارداری با جلوگیری طبیعی احتمال بارداری در جلوگیری طبیعی احتمال بارداری جلوگیری طبیعی احتمال حاملگی در پیشگیری طبیعی احتمال حاملگی در روش جلوگیری طبیعی احتمال بارداری باروش جلوگیری طبیعی احتمال بارداري با جلوگيري طبيعي احتمال بارداری با پیشگیری طبیعی احتمال بارداری با روش جلوگیری طبیعی احتمال بارداری در پیشگیری طبیعی احتمال بارداري در جلوگيري طبيعي امکان بارداری در جلوگیری طبیعی احتمال بارداری در روش جلوگیری طبیعی؟ احتمال بارداری در جلوگیری به روش طبیعی احتمال بارداری بدون جلوگیری احتمال بارداری بدون پیشگیری ترامپ از کلینتون پیشی گرفت نفت اروپا نفت دریای شمال اروپا دانشگاههای نفتی اروپا شرکتهای نفتی اروپا شرکت های نفتی اروپایی شرکت های نفتی اروپا به ایران سفر نکنید به ایران نروید به ایران حمله داعش به ایران حمله میکند آیا داعش به ایران حمله میکند داعش به ایران حمله کرد داعش به ایران حمله میکنه داعش به ايران حمله مي كند داعش به ایران حمله کرده داعش به ایران حمله خواهد کرد ایاداعش به ایران حمله می کند آیا به ایران حمله می شود بازگشت به ایران بعد از مهاجرت بازگشت به ایران بعد از پناهندگی بازگشت به ایران بازگشت به ایران پس از پناهندگی بازگشت به ایران بدون پاسپورت بازگشت به ایران بدون گذرنامه بازگشت به ایران حین تحصیل بازگشت به ایران بازداشت بازگشت به ایران از استرالیا بازگشت به ایران باستان ایران به چه معناست ايران به چه معناست کلمه ایران به چه معناست؟ پرچم ایران به چه معناست كلمه ايران به چه معناست رنگهای پرچم ایران به چه معناست رنگ پرچم ایران به چه معناست سه رنگ پرچم ایران به چه معناست رنگ سبز پرچم ایران به چه معناست نام ایران به چه معناست؟ ایران به داعش حمله میکند ایا داعش به ایران حمله می کند ایران کی به داعش حمله میکند ايا داعش به ايران حمله مي كند ایا گروه داعش به ایران حمله می کند داعش به ایران حمله میکند یا نه داعش چهارشنبه به ایران حمله می کند گروه داعش به ایران حمله می کند ایا داعش به ایران هم حمله میکند ایران به داعش حمله کرد ایران به داعش حمله کرده ايران به داعش حمله كرد ایران به داعش حمله خواهد کرد ایا ایران به داعش حمله کرده ایا ایران به داعش حمله کرده است آیا ایران به داعش حمله خواهد کرد داعش به مرز ایران حمله کرد آیا داعش به مرز ایران حمله کرده ایا داعش به مرزهای ایران حمله کرده ایران به عراق باخت چرا ایران به عراق باخت باخت ايران به عراق بازتاب باخت ایران به عراق دلیل باخت ایران به عراق دلایل باخت ایران به عراق بازتاب باخت ايران به عراق واکنش ها به باخت ایران به عراق علت باخت ایران به عراق حواشی باخت ایران به عراق ایران به داعش حمله ایران به داعش واکنش ایران به داعش هشدار ایران به داعش ایران به بوسنی باخت چرا ایران به بوسنی باخت باخت ايران به بوسني علت باخت ایران به بوسنی دلیل باخت ایران به بوسنی علت باخت ايران به بوسني باخت سیاسی ایران به بوسنی باخت عمدی ایران به بوسنی بازتاب باخت ایران به بوسنی دلايل سياسي باخت ايران به بوسني احتمال جلوگیری ترامپ از ورود غول‌های نفتی اروپا به ایران

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها