freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، جمال پیله‌ور عصر امروز در جریان بررسی آخرین وضعیت تاکتیکی تیم آبی‌پوشان در اردبیل اظهار کرد: بازیکنان و کادر فنی تیم من تاکنون ریالی دریافت نکرده اما با غیرت مثال‌زدنی 11 بازی انجام دادند.

وی تصریح کرد: اگر پا در میانی ما نبود بازیکنان از چند هفته پیش دیگر نمی‌خواستند به مسابقات بروند.

سرمربی تیم آبی‌پوشان استان اردبیل گفت: متأسفم برای شهری که علی دایی‌ها را به فوتبال معرفی کرده اما هیچ کس از تنها تیم این شهر حمایت نمی‌کند.

پیله‌ور افزود: بزرگترین مربیان جهان هم با این شرایط نمی‌توانند نتیجه بگیرند اما کادر فنی تیم به خاطر شهرش نیم فصل را به سر رساند.

وی بیان کرد: تمرین یا تعطیل می‌شود یا بازیکنان زیادی به خاطر مشکل بی‌پول سر تمرین حاضر نمی‌شوند و ما برای بازی‌ها گاهاً بیشتر از یک یا دو جلسه تمرین نمی‌توانیم داشته باشیم.

پیله‌ور اضافه کرد: اگر این تیم کمی حمایت می‌شد، شک نکنید یکی از مدعیان صعود به لیگ یک می‌شد اما نه از مدیرعامل و نه از سوی مسؤولان حمایت مالی صورت نگرفت.

وی ادامه داد: اگر برای نیم فصل دوم همین وضعیت برقرار باشد و فقط بخواهند با وعده تیم‌داری کنند، مطمئن باشید این تیم به لیگ دسته سه سقوط می‌کند.

پیله‌ور اظهار کرد: از مدیرکل ورزش و جوانان به خاطر در اختیار گذاشتن سخت‌افزار و اعزام تیم به ارومیه و تهران و از هیأت فوتبال استان به خاطر رسیدگی به کارهای اداری فدراسیون قدردانی می‌کنم.

 

 

منبع: فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۳۰:۱۶ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها