freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تا به‌حال به این فکر کرده‌اید که در آینده پیتزا به چه روشی به در خانه مشتریان می‌رسد؟ به‌نظر می‌رسد که آینده از همین الان شروع شده است: برند معروف "دومینو" از این به‌بعد غذای خود را از طریق دِرون خودران برای مشتریان ارسال می‌کند.

رستوران‌های زنجیره‌ای فست‌فود دومینو اعلام کرد که سرویس ارسال غذا با بهره‌گیری از دِرون‌ها رسما در نیوزیلند راه‌اندازی شد. برای این منظور؛ آن‌ها مدتی است که با شرکت Flirtey کار می‌کنند تا بتوانند این سیستم را پیاده‌سازی کنند. در حال حاضر؛ این سرویس در اختیار گروه مشخصی از مشتریان دومینو قرار گرفته است.

«دون مِیجی» مدیرعامل گروه دومینو در این‌باره می‌گوید: "استفاده از دِرون‌ها در سیستم تحویل غذا باعث می‌شود بتوانیم سفارش‌های خود را در محدوده وسیع‌تر با سرعت بالاتر و ایمنی بیشتر ارائه دهیم. به این معنی که؛ از حالا به‌بعد تعداد بیشتری از مشتریان می‌توانند سفارش غذای خود را به‌صورت کاملا داغ و تازه در عرض تنها 10 دقیقه تحویل بگیرند."

سیستم ارسال با دِرون با سیستم سفارش آنلاین غذای دومینو یک‌پارچه شده و این برند امیدوار است که ظرف مدت زمان کوتاهی بتواند سیستم ارسال با دِرون را در مناطق بیشتری به مشتریان ارائه دهد.

هنوز هیچ خبری مبنی بر این‌که قرار است این سیستم وارد آمریکا شود اعلام نشده ولی ظاهرا Flirtey در حال کار روی آن است. نخستین بار اوایل سال جاری میلادی بود که Flirtey سرویس تحویل کالا با دِرون را در نوادای آمریکا اجرا کرد. آن‌ها در این تست ارسال اضطراری آب؛ غذا و جعبه کمک‌های اولیه را با موفقیت انجام دادند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۲۵:۲۴ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۰
  • تعداد حاضران : ۱۷۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها