freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، پاری سن ژرمن دیدار با نانت را هجومی آغاز کرد و موفق شدند موقعیت‌های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کنند. پاریسی‌ها خیلی زود به مزد تلاش خود رسیدند و توسط دی ماری موفق به گلزنی شدند.

دقیقه ۱۳: در حالیکه آگوستین در محوطه جریمه متوقف شد، توپ مقابل دی‌ماریا قرار گرفت و او موفق شد گل نخست پاریسی‌ها را به ثمر برساند.

دقیقه ۲۷: پاس زیبای دی‌ماریا در گوشه محوطه به لوکاس رسید، ضربه او در حالیکه می‌رفت تا به گل دوم تبدیل شود اما با برخورد به مدافع حریف این موقعیت از بین رفت.

در ادامه پاریسی‌ها باز هم به حملات پر دامنه خود ادامه دادند و موقعیت‌های مناسبی را ایجاد کردند، همچنین این تیم توسط آگوستین به گل دوم دست یافت که داور آن گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. نیمه نخست این دیدار با حملات گسترده پاریسی‌ها همراه بود و نانت موفق نشد موقعیت‌های حساسی را روی دروازه پاریسن‌ژرمن ایجاد کند.

نیمه دوم این دیدار نیز با حملات پر دامنه پاریسی‌ها همراه بود و این تیم باز هم خیلی زود موفق شد موقعیت مناسبی برای گلزنی به دست آورد.

دقیقه ۵۵: حرکت استثنایی لوکاس با ضربه این بازیکن همراه شد که توسط دروازه بان حریف دفع شد، توپ برگشتی را ماتوئیدی به تیرک کوبید تا همچنان بازی با یک گل اختلاف ادامه پیدا کند.

دقیقه ۵۹:  درحالیکه آگوستین موقعیت فوق العاده ای برای ماتوئیدی ایجاد کرده بود، ضربه این بازیکن فرانسوی توسط دفاع حریف از روی خط دور شد.

در ادامه پاریسی‌ها به حملات خود ادامه دادند، نانت نیز روی برخی ضد حملات خطرناک نشان می‌داد.

دقیقه ۷۲: بامو موقعیت مناسبی برای به تساوی کشاندن بازی داشت، ضربه‌ای بی دقت را به توپ نواخت که شوت او با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰: پاستوره در محوطه جریمه حریف سرنگون شد تا داور اعلام پنالتی کند، خسه رودریگز این ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تا خیال پاریسی‌ها از برد در این دیدار راحت شود.

نیمه دوم این دیدار نیز با برتری پاریسی‌ها همراه بود، هرچند که نانت گاها حملات خطرناکی را ترتیب می‌داد اما در نهایت این دیدار با پیروزی پاریسی‌ها به پایان رسید.

با این برتری، پاری‌سن‌ژرمن 29 امتیازی به خاطر تفاضل گل کم‌تر نسبت به موناکو در رده دوم قرار گرفت و نانت 12 امتیازی در رده شانزدهم ماند.

منبع: وبسایت نود


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۴۵:۲۱ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin

ها به بهترین ها بهمنی ها بهایی ها بهترین ها در زمین بهمني ها بهشتی ها بهترین ها برای اندروید بهایی ها چه کسانی هستند بهاریه ها بهترین های داریوش بهترین های قمیشی بهترین های شهره بهترین های سینمای ایران بهترین های شهرام شپره بهترین های سیاوش شمس بهترین های تلگرام بهترین هارد اکسترنال بهترین های اندروید بهمنی های فیس بوک بهمنی های خاص بهمنی های معروف بهمنی ها چه خصوصیاتی دارن بهمنی ها عکس بهمنی ها فیس بوک بهمنی ها چگونه اند؟ هانی بهمنی بهایی های همدان بهایی های کثیف بهایی های ترکیه بهایی های ایران بهایی ها کیستند بهایی های معروف ایران بهایی ها چه می پرستند بهایی های معروف بهترین ها در زمین.url بهترین ها در زمین Aio Pc بهترین شرکت ها در زمینه شبکه بهترین کتاب ها در زمینه موفقیت بهترین کتاب ها در زمینه مدیریت بهترین کتاب ها در زمینه عرفان بهترین کتاب ها در زمینه روانشناسی بهترین کتاب ها در زمینه ازدواج بهترین کتاب ها در زمینه فروش هاوار بهمنی بهشتی ها چهار نشانه دارند بهشتی ها دادیم بهشتی ها چت بهشتي ها بهشتی ها چت روم هادی بهشتی هانی بهشتی هانیه بهشتی کافه بهشتیها بهترین ها برای اندروید 4 بهترین بازی ها برای اندروید بهترین تم ها برای اندروید بهترین برنامه ها برای اندروید 4 بهترین فیلترشکن ها برای اندروید بهترین بازی ها برای اندروید 4 بهترین ویجت ها برای اندروید بهترین مارکت ها برای اندروید بهترین اپلیکیشن ها برای اندروید بهاریه های شاعران فارسی بهاریه های زیبا بهاریه های شاعران معاصر بهاریه های معروف بهاریه های مولانا بهاریه های معاصر بهاریه های عاشقانه بهاريه هاي شعر فارسي بهاریه های سینمایی بازگشت پاریسی ها به کورس قهرمانی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها