freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


۷۶ درصد از بودجه صرف‌شده در حوزه کلود مربوط به پردازش‌های رایانه‌ای است و ۱۵ درصد حوزه پایگاه‌های داده را در بر می‌گیرد.

بررسی‌های موسسه RightScale نشان می‌دهد نزدیک به ۳۵ درصد از بودجه‌های صرف‌شده در حوزه رایانش ابری یا کلود کامپیوتینگ به علت عدم استفاده بهینه از منابع و برخی اشتباهات دیگر به هدر می‌رود.

 RightScale که در زمینه مدیریت برخی خدمات محبوب کلود مانند گوگل کلود و Amazon Web Services همکاری دارد، با بررسی و تحلیل داده‌های به دست آمده از نحوه استفاده از خدمات مذکور به این نتیجه رسیده که ۷۶ درصد از بودجه صرف‌شده در حوزه کلود مربوط به پردازش‌های رایانه‌ای است و ۱۵ درصد حوزه پایگاه‌های داده را دربر می‌گیرد.

علاوه بر این سه درصد از بودجه مذکور هم مربوط به خدمات شبکه‌ای، ۲ درصد مربوط به ذخیره‌سازی اطلاعات و تنها ۴ درصد مربوط به دیگر موارد است.

علاوه بر این صرف هزینه در زمینه خدمات کلود با افزایش ۷۶ درصدی در سال جاری نسبت به سال گذشته، نشان‌دهنده اقبال جالب توجه به این بخش است.

اکثر شرکت‌های تجاری از این خدمات به صورت ۲۴ ساعته استفاده می‌کنند ولی سیستم‌های رایانه‌ای آنها برای استفاده بهینه از این خدمات اماده نیستند و ضعف‌های سخت‌افزاری، ذخیره‌سازی به هم ریخته و نامناسب اطلاعات و غیره هم در این مساله دخیل است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰:۳۳ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۰۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها