freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"،داوران آسیایی در سال 2016 میلادی با حضور در برخی از بزرگترین عرصه های جهان معیار جدیدی ایجاد کردند. کنفدراسیون آسیا نیز به پاس عملکرد عالی آنها، امروز (یکشنبه) به شش داور شامل سه مرد و سه زن جایزه ویژه داوران ای اف سی را در کوالالامپور اعطا کرد.

سه داور از ایران شامل علیرضا فغانی و دستیارانش رضا سخندان و محمد رضا منصوری هستند. تیم داوری زنان نیز شامل کیت جیسویکز، رنائه کاگهیل هر دو از استرالیا و اوونا فرناندز از هند جوایز خود را از هانی طالب صفر (قطر) نایب رئیس کمیته داوری ای اف سی دریافت کردند.

اهدای جوایز در آغاز گشایش سمینار داوران و کمک داوران برگزیده ای اف سی در پایتخت کوالالامپور انجام شد.

شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مراسم گفت: ماموریت و چشم انداز ای اف سی تمایل ما را برای تضمین موفقیت بازیکنان و داوران آسیایی در عرصه جهانی مورد تاکید قرار داده است. عملکرد داوران زن و مرد آسیا بار دیگر قاره ما را به عنوان یک قدرت بزرگ در فوتبال جهان نشان می دهد و اینکه داوران ما احترام جهانی را بدست آورده اند.

فغانی، سخندان و منصوری امسال تاریخ ساز شدند. آنها اولین تیم داوری آسیا بودند که در فینال تورنمنت فوتبال مردان المپیک میان برزیل و آلمان در ریودوژانیرو به قضاوت پرداختند.
در جام ملتهای آسیا 2015 ، فغانی و سخندان مسئولیت داوری دیدار فینال میان کره جنوبی و استرالیا میزبان جام را به عهده گرفتند. این سه داور ایرانی همچنین فینال جام باشگاههای جهان 2015 در توکیو میان بارسلونا و ریورپلاته را قضاوت کردند.

منبع:نيوز


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰:۱۲ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها