freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تسلیت اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و درود به روح مطهر همه شهدای اسلام گفت: امیدوارم ماجرای لغو سخنرانی دکتر مطهری، باعث شود دولت جناب روحانی یادش بیاید که خراسان هم جزئی از ایران است و باید دولت تدبیر و امید پس از سه سال و نیم از  رای مردم، اعتدال را در آنجا حاکم کند.

عضو فراکسیون امید مجلس افزود: عملکردی که علیه فرزند شهید مطهری رخ داد خلاف رویه و سنت و سیره اهل بیت رسول الله(ص) است که به مخالفان اجازه صحبت می‌دادند.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس خاطرنشان کرد: در خراسان وقتی به فرزند شهید مطهری، معلم انقلاب و نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اجازه صحبت نمی دهند ببینید مردم چه می‌کشند که پدرشان هم مانند خودشان از مردم عادی است و شهروند معمولی این کشورند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: نمایندگان مردم باید از وزارت کشور و دادستانی خراسان توضیح بخواهند و چنانچه توضیحات قانع‌کننده نبود وزاری کشور و دادگستری را به مجلس بیاورند. این امر به احترام مردم و بر پایه رعایت قانون اساسی و در دفاع از حقوق ملت لازم است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰:۴ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها