freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، تیم فوتبال مس در دو هفته‌ی گذشته به دلیل مصدومیت تعداد زیادی از نفرات خود نتوانست با ترکیب کامل به مصاف حریفان برود و این موجب نگرانی هواداران این تیم شده بود.

آقای سلطانی از اعضای کادر پزشکی تیم فوتبال مس در رابطه با آخرین وضعیت مصدومان مس و حضور آن‌ها در بازی‌های بعد توضیح داد.

به گفته‌ی وی مصدومیت بازیکنانی مثل دغاغله، دلیر، حسین‌خانی، علیزاده و ابراهیمی به طور کامل رفع شده است و آن‌ها در طی روزهای گذشته به طور کامل با تیم تمرین کرده‌اند و هیچ مشکلی برای بازی بعدی تیم مس نخواهند داشت.

وی در رابطه با مصدومیت احمد زنده‌روح نیز گفت: این بازیکن از ناحیه‌ی کشاله‌ی ران دچار مصدومیت است و فعلا مشغول فیزیوتراپی است و گمان ما بر این است که تا 80 درصد می‌تواند برای بازی بعدی مس آماده شود و ظرف یکی دو روز آینده به تمرینات تیم برگردد.

آقای سلطانی تنها مصدوم جدی تیم در حال حاضر را مجید ایوبی دانست و گفت: ایوبی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دوقلوی پای خود فعلا توانایی شرکت در تمرینات را ندارد و دویدن دور زمین را انجام می‌دهد. بعید به نظر می‌رسد که این بازیکن به بازی بعد مس برسد ولی او از بازی‌های آتی نیز گمان نمی‌کنیم مشکلی برای بازی داشته باشد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۰:۳۲ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها