freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت" و به نقل از روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب هفته یازدهم و پایانی دور رفت مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، داماش گیلان، عصر روز دوشنبه (اول آذر) از ساعت ۱۴ در استادیوم شهید وطنی قائمشهر مهمان تیم فوتبال شهید کریمی جویبار خواهد بود که گزارش پیش از بازی این دیدار را در ادامه با هم می خوانیم:

تقابل دو فوتبال ریشه دار گیلکی و مازنی این بار در لیگ دو

قطار داماشی ها در ایستگاه یازدهم لیگ دو به مازندران و رویارویی با شهید کریمی جویبار دیگر تیم شمالی حاضر در گروه “ب” این رقابت ها رسیده است. مصاف همسایگان شمالی در حالی رقم می خورد که هر دو تیم با توجه به کسب پیروزی در بازی گذشته خود از شرایط روحیه ای خوبی در آستانه این دیدار برخوردار هستند. شاگردان هادی طباطبایی هفته گذشته و پس از پنج هفته نبردن، در برابر تیم خوب شهرداری ماهشهر به برتری دست یافتند و تا حدودی اوضاع به هم ریخته خود در جدول را سرو سامان بخشیده و در صورت پیروزی در این دیدار خارج از خانه می توانند تا رده سوم جدول رده بندی صعود کرده و بار دیگر در زمره مدعیان این گروه قرار بگیرند و در شرایط بهتری به استقبال نیم فصل دوم بروند. در سوی دیگر میدان اما تیم شهید کریمی جویبار هم با انگیزه حفظ و حتی بهبود وضعیت فعلی خود در جدول رده بندی وارد میدان خواهد شد و با توجه به میزبانی حریف سرسختی برای داماش به حساب می آید. سوای همه موارد گفته شده، جدال نمایندگان دو استان فوتبال خیز و پر استعداد گیلان و مازندران همواره جذابی ها و دیدنی های خود را به همراه داشته و این دیدار هم مستثنی از این قاعده نخواهد بود. بی شک شما هم با ما هم عقیده خواهید بود که با توجه به غنای بالای استعدادی گیلک ها و مازنی ها حق فوتبال این دو استان در سطح اول فوتبال کشور بیشتر از این وضعیت فعلی است. حال باید منتظر ماند و دید که آیا کیفیت فنی این مصاف مهر تاییدی بر این ادعا خواهد زد یا خیر.

نبرد همسایه ها؛ مصاف تیم های چهارم و پنجم جدول
مصاف همسایگان شمالی لیگ دو در حالی رقم می خورد که این دو تیم در جدول رده بندی هم در همسایگی یکدیگر قرار دارند.
شهید کریمی میزبان از ده بازی گذشته خود با پنج پیروزی، یک تساوی، چهار شکست، ده گل زده، ده گل خورده و با ۱۶ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی گروه “ب” رقابت های لیگ دسته دوم قرار دارد و داماش گیلان هم از ده بازی گذشته خود با کسب چهار برد، دو تساوی و چهار باخت با ۹ گل زده، ۸ گل خورده و ۱۴ امتیاز در رتبه پنجم جدول رده بندی این گروه ایستاده است.
با توجه به تساوی شهرداری ارومیه (تیم سوم جدول) با آبی پوشان اردبیل در نخستین بازی انجام شده هفته یازدهم و هفده امتیازی شدن ارومیه ای ها، داماش در صورت کسب سه امتیاز این بازی علاوه بر جلو زدن تیم شهید کریمی، به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به شهرداری ارومیه تا رده سوم جدول رده بندی هم صعود خواهد کرد.
سوای همه آنچه که پیشاپیش در مورد این دیدار گفتیم باید به انتظار نشست و دید پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی نتیجه رقم خورده در میدان استادیوم شهید وطنی قائمشهر به سود کدامیک از این دو تیم خواهد بود.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۳۵:۳۲ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها