freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374019/42  زمان: 21:21  1395/08/30  بازدید: 7,655

چلسی موفق با شد با ششمین کلین شیت متوالی و تک گل دیگو کاستا، به صدر جدول لیگ برتر صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، بازی در شرایطی آغاز شد که با توجه به تساوی بعضی از مدعیان، شاگردان کونته نیاز مبرمی به پیروزی داشتند.

 

دقایق ابتدایی بازی با برتری چلسی آغاز شد و آنها توپ و میدان را در اختیار گرفتند. اولین موقعیت در دقیقه 18 و روی پاس هازارد به موسس ایجاد شد که ضربه این وینگر نیجریه ای به بیرون رفت.

 

در دقیقه 28، چلسی می توانست دروازه حریف را باز کند اما ضربه پدرو با عکس العمل بسیار خوب والدس همراه بود تا باز بدون گل در جریان باشد.

 

 

 

 

در دقیقه 30، پدرو درون محوطه صاحب موقعیت خوبی شد اما پاس او به مقصد نرسید و والدس با عکس العمل خوبی مانع باز شدن دروازه شد.

 

اولین خطر میدلزبورو در دقیقه 36 ایجاد شد و نفوذ ترائوره و ارسال او با ضربه سر نگردو همراه بود که این خطر از کنار دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه بعد، نفوذ مارکوس آلنسو از سمت چپ و ضربه محکم او باز هم با عکس العمل گلر میدلزبورو همراه بود.

 

اما فشارهای چلسی بالاخره جواب داد و این تیم در دقیقه 41 به گل رسید. ارسال کرنر از جناح راست با شلوغی در مقابل دروازه همراه بود و در یک رفت و برگشت، توپ در مقابل دیگو کاستا قرار گرفت و او نیز از درون محوطه جریمه دروازه والدس را گشود تا شاگردان کونته با یک گل برتری به رختکن بروند.

 

 

 

 

 

 

چلسی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 46، مارکوس آلونسو با ضربه ای خطرناک از درون محوطه، دروازه والدس را تهدید کرد. در دقیقه 55، گاستون رامیرز از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه خطرناک او از بالای دروازه کورتوا به بیرون رفت.

 

در دقیقه 61، بهترین موقعیت چلسی برای 2 برابر کردن اختلاف از دست رفت. پدرو درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه محکم او به تیر افقی دروازه برخورد کرد تا آه از نهاد کونته بلند شود. 4 دقیقه بعد، پاس درون عمق کاستا، موسس را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه او نیز از کنار دروازه والدس خارج شد.

 

 

 

 

در دقیقه 77، بهترین موقعیت میدلزبورو با هنرنمایی کورتوا از دست رفت. ارسال ترائوره با کنترل فوق العاده و ضربه سرضرب نگردو همراه بود اما سنگربان بلژیکی چلسی مانع گشودن دروازه شد. در دقیقه 85، چلسی صاحب یک ضربه آزاد شد که ضربه خوب داوید لوییز با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

در ادامه نیز موقعیت خاصی روی دروازه دو تیم ایجاد نشد تا چلسی ششمین کلین شیت و پیروزی متوالی خود را به دست آورده و به صدر جدول صعود کند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۴۰:۲۷ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها