freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: بعید می‌دانم منع رهبری از واردات کالاهای آمریکایی شامل دانش و فناوری‌های نوین هم بشود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس محور سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را به خدمت گرفتن دانش و فناوری غیربومی و داخلی‌سازی آن دانست و خاطرنشان کرد: واردات فناوری به توسعه  و رشد اقتصادی و صنعتی کشور کمک می‌کند و قطعا نباید کشور و صنعت‌مان را از داشتن آن محروم کنیم البته نباید کشور را به استفاده از فناوری یک کشور محدود کرد بلکه باید سبدی از فناوری‌ها و علوم کشورهای مختلف را  برای رشد و اعتلای اقتصاد و صنعت کشور به خدمت بگیریم، بی‌توجهی به این مسئله در دراز مدت کشور را دچار مشکل می‌کند.

رییس کمیته ارتباطات مجلس یادآور شد: قرارداد رنو و پژو در گذشته مصادق این مسئله است.

وی انعقاد قرارداد با  خودروسازان فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، کره‌ای و آمریکایی را به نفع اقتصاد و صنعت کشورمان دانست و خاطرنشان کرد: دولت بنا دارد با جذب مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاران و مشارکت بخش خصوصی خارجی زمینه تامین سرمایه ارزی و توسعه صنعتی و اقتصادی کشور را فراهم کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس واردات خودروی آمریکایی جی‌ام از چین و ممنوعیت واردات خودروی ژاپنی هوندا از آمریکا را رفتاری متناقض دانست و افزود: مدیران صنعتی کشور باید از کارهایی که گره‌ای بر گره‌های کشور اضافه می‌کند پرهیز کنند.

سبحانی‌فر در عین حال از اعلام آمادگی فیات ایتالیا برای سرمایه‌گذاری در کشورمان خبر داد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵:۶ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها