freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دست نمایندگان مجلس برای پرسش و پاسخ از رئیس محیط‌‌ زیست به دلیل خلاء قانونی خالی است.

دست نمایندگان مجلس برای پرسش و پاسخ از رئیس محیط زیست خالی استاحمد بیگدلی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: دست نمایندگان مجلس برای پرسش و پاسخ از رئیس محیط زیست به دلیل خلاء قانونی خالی است.

وی افزود: نمایندگان به دلیل اینکه رئیس حفاظت محیط زیست سمت معاون رئیس جمهور را دارا است برای پرسش و پاسخ در خصوص مشکلات این حوزه و عدم توجه جدی در تدوین طرح‌های راهبردی و تأثیرگذار در کاهش آلایندگی هوا، بر اساس مبادی قانونی نمی‌توانند به طور مستقیم از معاون سوال کنند، بنابراین برای شفاف‌سازی و آگاهی از برنامه‌های عملیاتی باید از خود رئیس جمهور سوال شود.

بیگدلی با اشاره به تأکیدات مقام‌معظم رهبری در رابطه با جستجو و شناسایی خلاء‌های قانونی گفت: شاید همین موضوع یکی از خلاء های قانونی موجود در کشور باشد که در حال‌حاضر در حوزه محیط‌زیست، ما را با مشکلات بی‌شماری مواجه کرده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: در حالی‌که کشور با تورم و تعدد قانون مواجه است اما در برخی از بخش‌ها خلاء‌های این‌چنینی نیز دیده می‌شود.

بیگدلی گفت: این در حالی است که نمایندگان می‌توانند به طور مستقیم از وزرا پرسش و پاسخ داشته باشند، بنابراین تا زمانی که نماینده در راستای نظارت بر عملکرد وزارتخانه‌ها در حال پیگیری موضوع خاصی باشد تا هنگام قانع شدن، این پرسش و پاسخ ادامه خواهد داشت در غیر اینصورت حتی در مواقعی وزیر از سوی نمایندگان کارت زرد دریافت می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵:۳۷ دیده شده : ۱۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۱۹۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها