freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374093/31  زمان: 10:55  1395/09/01  بازدید: 1,137

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول مدعی شد که به شاگردانش گفته نباید نگران حریفانی باشند که دفاعی بازی می‌کنند.

به گزارش "ورزش سه" شاگردان کلوپ در دیدار مقابل ساوتهمپتون موفق نشدند گلی به ثمر برسانند و در نهایت با تساوی 1-1 متوقف شدند. ولی سرمربی آلمانی  که تیمش در 12 بازی 30 گل به ثمر رسانده انتقادی از رویکرد دفاعی ساوتهمپتون انجام نداد.


او گفت:" هیچ جای نگرانی وجود ندارد. نمی‌توان از حریف خواست که بی خیال، کمی به ما فضا بدهید. پیش از فصل باید روی این موارد کار می‌کردیم و وقتی که گفتم از عملکرد تیم مقابل ساوتهمپتون راضی هستیم، کاملا جدی گفتم زیرا واقعا راضی بودیم. بازی نبود که 20 موقعیت داشته باشیم زیرا 4 یا 5 موقعیت داشتیم. فکر می‌کنم همین مقدار موقعیت کافی باشد، مخصوصا اینکه موقعیت های مهمی بودند"

 

 


کلوپ سپس به انتقاد از عملکرد دفاعی تیمش پرداخت و گفت:" برای من مهم نیست که مردم چه می‌گویند زیرا وقتی به آمار نگاه می‌کنید، می‌بینید که ما 14 گل دریافت کرده ایم که این مقدار زیاد است. ولی نگاه کنید که چطور این گل‌ها را خورده ایم. 3 گل از ضربات کاشته دریافت کرده ایم. در آنالیزهای من هر 3 گل آفساید بوده ولی کسی راجع به آن صحبت نکرد، فقط گفته شد ما روی ضربات کاشته مشکل داریم. همیشه باید با این موضوعات خوب برخورد کرد و در جهت پیشرفت گام برداشت ولی ما قادر به دفاع کردن هستیم. ما در دفاع کردن ضعیف نیستیم. هر کسی می‌تواند این ادعا را بکند ولی واقعیت ندارد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰:۱۵ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۴
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها