freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374139/41  زمان: 13:33  1395/09/01  بازدید: 1,959

باتوجه به زیرکشت بودن ورزشگاه فولادشهر این امکان وجود داشت که تیم ذوب آهن در ورزشگاه نقش جهان به میدان برود، ولی هزینه زیاد این ورزشگاه مدیران این باشگاه را از بازی در نقش جهان منصرف کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، پس از اینکه ورزشگاه نقش جهان برای بازسازی در فاز دوم از دسترس تیم سپاهان خارج شد، این باشگاه به اجبار به ورزشگاه فولادشهر کوچ کرد و سال ها در این ورزشگاه دیدارهای خانگی خود را انجام می‌داد. 


در دیدار سپاهان مقابل پارس جنوبی جم ورزشگاه نقش جهان مورد بهره برداری قرار گرفت و سپاهان پس از 9 سال به ورزشگاه اصلی خود برگشت. در همین هنگام چمن ورزشگاه فولاد شهر به زیرکشت رفت و این انتظار وجود داشت که تیم ذوب آهن چند بازی خود را تا آمادگی کامل ورزشگاه اختصاصی اش در نقش جهان انجام دهد، اما این اتفاق به دلیل هزینه بالای ورزشگاه نقش جهان رخ نداد.


سپاهان در همین فصل برای انجام هر بازی در ورزشگاه فولادشهر مبلغی در حدود 60 میلیون تومان را به باشگاه ذوب آهن پرداخت می کرده است و مبلغ درخواست شده برای بازی در نقش جهان با توجه به امکانات فراتر این ورزشگاه، توسط باشگاه سپاهان 120 میلیون تومان در نظر گرفته شده است؛ مبلغی که مورد قبول مدیریت باشگاه ذوب آهن قرار نگرفت و آن‌ها ترجیح دادند در همان ورزشگاه فولادشهر به مصاف ماشین سازی بروند.

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵:۱۵ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۰
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها