freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چکیده: مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: این سازمان آمادگی دارد در راستای حمایت از تولید، کشمش را به صورت تضمینی مشروط و با قیمت هر کیلوگرم ۱۵۰۰ تومان خریداری کند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، حسین صفایی اظهار داشت: در راستای کمک به تولیدکنندگان و تنظیم بازار کشمش، سازمان تعاون روستایی آمادگی دارد محصول باغداران را به صورت تضمینی مشروط، با قیمت هر کیلوگرم ۱۵۰۰ تومان خریداری و به مدت سه‌ماه در انبارهای مجهز، به صورت امانت نگه‌داری کند.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور با بیان اینکه اقدام مذکور ازعرضه بیش از نیاز کشمش به بازار جلوگیری می‌کند، افزود: در صورتی که باغداران بتوانند در این مدت، محصول خود را به قیمت بالا بفروشند، کشمش آن‌ها از انبارهای سازمان تحویل و حساب دولت تسویه می‌شود؛ اگر هم نتوانند کشمش تولیدی خود را به نرخ بالا بفروشند؛ مابه التفاوت قیمت تضمینی و ۱۵۰۰ تومانی که توسط تعاون روستایی به باغداران داده شده، به حساب آنان واریز خواهد شد.

صفایی همچنین خاطرنشان کرد: هیات دولت در جلسه ۱۲ آبان‌ماه خود، با اختصاص ۲۰۰ تومان یارانه به ازای هر کیلوگرم کشمش صادراتی به باغداران و همچنین با معافیت تعرفه‌ای ۲۱ درصدی واردات موز در ازای صادرات هر کیلوگرم کشمش؛ موافقت کرد. وی تصریح کرد: در واقع دولت با اختصاص ۲۰۰ تومان یارانه به تولیدکنندگان و همچنین با پرداخت مابه‌التفاوت ۳۰۰ تا ۳۵۰ تومانی معافیت تعرفه‌ای موز به صادرکنندگان، از تولید و صادرات کشمش حمایت می‌کند.

منبعخبرگزاری مهر

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰:۱۵ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها