freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374183/40  زمان: 16:36  1395/09/01  بازدید: 64

هر چند معاون پزشکی باشگاه استقلال خبر اضافه شدن رضایی به تمرینات آبی ها را اعلام کرده اما هنوز مشخص نیست که این بازیکن برابر گسترش فولاد به میدان خواهد رفت یا نه.

به گزارش "ورزش سه"، کاوه رضایی در جریان تمرین روز دو شنبه استقلال در پی حادثه ای عجیب دچار مصدومیت جزئی شد. زمانی که مهاجم استقلال در جریان تمرین آبی ها در تلاش برای ضربه زدن به توپ بود، بعد از آنکه توپ اضافه در زمین زیر پای این بازیکن رفت، دچار مصدومیت جزئی شد. البته کاوه رضایی که در آن جلسه تمرینی به اصطلاح "گرم بود" متوجه مصدومیت خود نشد و در جلسه بعدی تمرین آبی ها زمانی که با لباس شخصی حاضر شد، حاضران در تمرین متوجه مصدومیت او شدند.


مهاجم کم حرف اما پر حاشیه آبی ها که در هفته های گذشته در صدر اخبار جنجالی استقلالی ها قرار داشت، بر خلاف اخبار بسیاری که درباره صدمه شدید رباط پای او مطرح شده بود حالا در آستانه بازگشت زودهنگام به تمرین استقلال قرار دارد. شماره 9 آبی پوشان خیلی زود با حضور در کلینیک باشگاه استقلال روند درمانی خود را آغاز کرد و با اعلام دکتر نوروزی معاون پزشکی بعد از پشت سر گذاشتن تست های قدرتی روز دوشنبه برای حضور در تمرین آبی پوشان از روز سه شنبه مشکلی ندارد.


هر چند به نظر می رسد با توجه به اتفاقات تلخی که منصوریان در هفته های گذشته در موضوع مصدومیت بازیکنان تجربه کرده کاوه رضایی حتی در صورتی که از سه شنبه در تمرین استقلالی ها حاضر شود، شانس زیادی برای حضور در ترکیب اولیه استقلال برابر گسترش فولاد ندارد تا انتخاب خط حمله استقلال در دیدار روز جمعه آبی ها یکی از دغدغه های منصوریان باشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰:۱۰ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها