freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اعظم عابدینی

با این‌که در درس زیست ساعت مطالعه‌ی بالایی دارم ولی در آزمون‌های کانون نمی‌توانم به سؤالات پاسخ بدهم.

چون درس زیست‌شناسی درسی مفهومی است روش مطالعه‌ی خاص خود را دارد. ابتدا مبحث مورد نظر را روزنامه‌وار بخوانید، سپس درس‌نامه‌ی کتاب تستی‌تان را بخوانید و تست‌ها را یک دور تمرین کنید. نکات تستی را در کتاب درسی‌تان بنویسید و سپس مجدداً کتاب درسی‌تان را به صورت دقیق مطالعه کنید. سعی کنید هر روز سه ساعت را برای مطالعه‌ی درس زیست اختصاص دهید.

مهرداد کمالی

آیا کتاب کار در پیشرفت من تأثیر دارد؟

بله؛ خیلی مؤثر است. با توجه به هدف‌گذاری‌هایی مانند پوشش دادنِ برنامه‌ی مدرسه و افزایش بازخورد یادگیری مطالب در مدرسه و کسب نمره‌ی بالا، کتاب کار ابزاری مناسب برای تسلط بر مباحث مدرسه است. دوم این‌که با استفاده از کتاب کار در کنار کتاب آبی برای آزمون‌های کانون آمادگی کامل کسب خواهید کرد.

مائده حسینی

در جلسه‌ی آزمون وقت کم می‌آورم. راه‌حل چیست؟

باید با برنامه و مدیریت زمان و هدف‌گذاری چند تا از 10 تا در جلسه حاضر شوید. قرار نیست به همه‌ی سؤالات پاسخ دهید. با توجه به چند از 10 تعیین‌شده، سؤالات ساده را شناسایی کنید و به آن‌ها پاسخ دهید و تکنیک ضربدر و منها را اجرا کنید. اول سؤال‌هایی را پاسخ دهید که تسلط کامل دارید و در مرحله‌ی بعد به سؤال‌هایی پاسخ دهید که وقت‌گیر هستند یا نمونه‌ی آن‌ها را ندیده‌اید و نیاز به فکر بیش‌تری دارند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵:۲۸ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin

پرسش پاسخ زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین پرسش پاسخ مسائل زناشویی پرسش پاسخ های زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی دینی پرسش و پاسخ مسائل زناشویی پرسش و پاسخ های زناشویی پرسش و پاسخ روابط زناشویی پرسش و پاسخ رابطه زناشویی پرسش پاسخ پرسش پاسخ حقوقی پرسش پاسخ صدا سیما پرسش پاسخ پزشکی پرسش پاسخ دینی پرسش پاسخ صدا و سیما پرسش پاسخ انلاین پرسش پاسخ بارداری پرسش پاسخ ایدز پرسش پاسخ سیما پرسش و پاسخ سیمان پرسش و پاسخ حقوقی سفته پرسش و پاسخ حقوقی پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین پرسش و پاسخ حقوقی خانواده پرسش و پاسخ حقوقی قوه قضاییه پرسش و پاسخ حقوقی مهریه پرسش و پاسخ حقوقی املاک پرسش و پاسخ حقوقی طلاق پرسش و پاسخ حقوقی کیفری پرسش و پاسخ پزشکی پرسش و پاسخ پزشکی آنلاین پرسش و پاسخ پزشکی زنان پرسش و پاسخ پزشکی پوست پرسش و پاسخ پزشکی زنان و زایمان پرسش و پاسخ پزشکی تبیان پرسش و پاسخ پزشکی مغز و اعصاب پرسش و پاسخ پزشکی گوارش پرسش و پاسخ پزشکی ارتوپدی پرسش پاسخ دینی آنلاین پرسش و پاسخ دینی آنلاین پرسش و پاسخ دینی به صورت آنلاین پرسش و پاسخ دینی اهل سنت پرسش و پاسخ دینی مکارم شیرازی پرسش و پاسخ دینی تبیان پرسش و پاسخ دینی زناشویی پرسش و پاسخ دینی مکارم پرسش و پاسخ دینی دوم دبیرستان پرسش پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ روانشناسی آنلاین پرسش و پاسخ روانشناسی کودک پرسش و پاسخ روانشناسی ازدواج پرسش و پاسخ روانشناسی طلاق سایت پرسش و پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ های روانشناسی پرسش و پاسخ سوالات روانشناسی پرسش و پاسخ مشاوره روانشناسی پرسش پاسخ شرعی پرسش پاسخ شرعی آنلاین پرسش و پاسخ شرعی پرسش و پاسخ شرعی آنلاین پرسش و پاسخ شرعی اهل سنت پرسش پاسخ مسائل شرعی پرسش پاسخ احکام شرعی پرسش و پاسخ مسائل شرعی پرسش و پاسخ سوالات شرعی پرسش و پاسخ احکام شرعی پرسش پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ کامپیوتر پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ کامپیوتری آنلاین سایت پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ های کامپیوتری پرسش و پاسخ سوالات کامپیوتری پرسش و پاسخ مشکلات کامپیوتری پرسش و پاسخ شبکه کامپیوتری انجمن پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ سوالات زناشویی پرسش و پاسخ مسائل زناشويي پرسش و پاسخ درباره مسائل زناشویی پرسش و پاسخ به مسائل زناشویی سایت پرسش و پاسخ مسائل زناشویی پرسش و پاسخ در مورد مسائل زناشویی پرسش و پاسخ مسائل زناشویی جدید پرسش و پاسخ مسائل زناشویی آنلاین پرسش، پاسخ، پیشرفت (17)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۲۳
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها