freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس‌جمهور منتخب آمریکا اعلام کرد بودجه شهرهای حامی مهاجران ممکن است قطع شود.

ترامپ بودجه شهرهای حامی مهاجران را قطع می‌کند
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از ایندیپندنت، «راینس پریبس»، رئیس جدید ستاد «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا اعلام کرد ترامپ ممکن است از پرداخت بودجه به شهرهایی که حامی مهاجران هستند خودداری کند.

پریبس که هفته گذشته به این سمت برگزیده شد در مصاحبه با سی‌ان‌ان گفت: «شهرهایی که قانون فدرال را نقض می‌کنند نباید انتظار کمک از دولت فدرال را داشته باشند.» 

پریبس در ادامه افزود: « دولت ترامپ قرار است این موضوع را بررسی کند و این اقدام بسیاری از مشکلات این کشور را حل می‌کند.»

شماری از شهرداران شهرهای اصلی آمریکا وعده داده‌اند از مهاجران در مقابل تهدیدات ترامپ حفاظت کنند. نیویورک، شیکاگو، سیاتل، نیوجرسی و فیلادلفیا که 15 میلیون نفر را در خود جای داده‌اند قرار است به مأمن امنی برای مهاجران تبدیل شوند و در مقابل اقدامات ترامپ برای اخراج مهاجران مقاومت کنند.

شهردار لس‌آنجلس نیز اعلام کرد پلیس این شهر در دستگیری مهاجران همکاری نخواهد کرد مگر اینکه یک قاضی چنین دستوری را صادر کند. هنوز از نظر قانونی مشخص نیست اختیارات ترامپ به وی اجازه می‌دهد بودجه این شهرها را قطع کند یا نه. براساس قانون آمریکا بودجه یک شهر فقط زمانی قطع می‌شود که آن شهر از انجام اموری که با بودجه مستقیماً ارتباط دارند امتناع کند.

آمارها نشان می‌دهد در حال حاضر 820 هزار مهاجر غیرقانونی با سوابق جنایی در آمریکا است. البته این تعداد شامل افرادی که تنها سابقه جنایی آنها ورود غیرقانونی به آمریکا است، نیز می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰:۲۷ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

مهاجران راسخون کارتون مهاجران راسخون دانلود کارتون مهاجران راسخون دانلود مهاجران راسخون مهاجرت رایگان مهاجرت رایگان به اروپا مهاجرت رایگان به آمریکا مهاجرت رایگان به استرالیا مشاوره رایگان مهاجرت آمریکا مهاجرت تحصیلی رایگان مشاوره مهاجرت رایگان مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا ارزیابی رایگان مهاجرت به استرالیا مهاجرت رایگان به کانادا فرم رایگان مهاجرت به کانادا مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان برای مهاجرت به کانادا ثبت نام رایگان مهاجرت به کانادا ارزیابی رایگان برای مهاجرت به کانادا مهاجرت راحت مهاجرت راحت به کانادا مهاجرت راحت به اروپا مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا وکیل مهاجرت به آمریکا رایگان مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا فرم رایگان مهاجرت به استرالیا مشاوره رایگان برای مهاجرت به استرالیا ارزیابی رایگان برای مهاجرت به استرالیا مشاوره رایگان مهاجرت به اروپا مهاجرت رامین دلاوری دفتر مهاجرت رامین دلاوری مهاجرت با رامین دلاوری وکیل مهاجرت رامین دلاوری مشاور مهاجرت رامین دلاوری مهاجرت به آمریکا رامین دلاوری مهاجرت به امریکا با رامین دلاوری رامین دلاوری مهاجرت امریکا مهاجرت از طریق رامین دلاوری مهاجرت را تعریف کنید مهاجرت راننده پایه یک مهاجرت راننده ترامپ بودجه شهرهای حامی مهاجران را قطع می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها