freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ورزشگاه :

شهید بهشتی بوشهر

تماشاگر:

2000نفر

وضعیت آب و هوا:

تراکم ابر، دما 23 و رطوبت 48 درصدی

اخطار:

فرهاد نوری و مسعود نظرزاده (شاهین)

داور:

محمدرضا طالبی به کمکهای حمید نادری و میثم حیدری

به گزارش "دی اسپورت"، شاهینی ها که برای ماندن در صدر و فاصله گرفتن از دیگر تیمها به میدان آمده بودند،از پس خط دفاع مقتدر شهرداری تبریز بر نیامدند تا یک تساوی بدون گل خانگی برای احمدزاده و شاگردانش رقم بخورد.

در این بازی هر دو تیم موقعیت های گل داشتند اما نبود یک تمام کننده باعث شد تا هیچ دروازه ای باز نشود.ابتدای بازی شهرداری تبریز بهتر بازی کرد و حتی تا آستانه فروپاشی دروازه شاهین هم پیش رفتند اما درخشش یاسر الهی و البته بازی بدون اشتباه نوروزی و ارزانی آنها را ناکام گذاشت. در ادامه و هر چه از زمان بازی می گذشت ،شاهین بهتر بازی کرد و در همان نیمه اول یک موقعیت عالی گلزنی را توسط دهقان از دست دادند.

نیمه اول بدون گل خاتمه یافت تا نیمه دوم با میدان داری مسعود نظرزاده و حرکات پا به توپ دهقان به سود شاهین آغاز شود اما نداشتن یک گلزن مانع از کامیابی میزبان گردید.در این نیمه افشین محمدی و احمد شاهی سعی در باز کردن دروازه تبریزی ها را داشتند اما یک خط دفاعی مقتدر مانع اصلی انها لقب گرفت.

 

احمدزاده برای رسیدن به گل آرین محمدی ،حسین غریبی  و حتی رضا فخری مدافع خود را به خط حمله برد اما این بازی گلی در بر نداشت.شهرداری تبریز یک تیم کاملا فیزیکی که روی ضربات ایستگاهی برنامه داشت و نشان داد بی جهت نیست که در مکان دوم جدول قرار گرفته اند.  در تیم شاهین شهرداری ارزانی و نوروزی روز خوبی را پشت سر گذاشتند اما به نظر می رسد  تنها نماینده استان بوشهر در لیگ دو ،باید با جذب یکی دو مهره خوب تدبیری داشته باشد.

 

 

ترکیب شاهین شهرداری:

جاسم یاسر الهی،بهروز نوروزی،محسن ارزانی،مجید خدابنده لو،مجید غلام نژاد،حسن آتشی  (از دقیقه 85 رضا فخری) ،مسعود نظرزاده،غلام احمد شاهی( از دقیقه 73 آرین محمدی)،افشین محمدی،رضا دهقان( ازدقیقه 78 حسین غریبی) و فرهاد نوری

سرمربی :محمد احمدزاده

 

شهرداری تبریز:

حسن زهرایی ، حسین فلاحیان ، شیرزاد فرید، توحید قوچایی ، بابک نوین ، رضا نجاری(جواد نعمتی ) ، بهنام احسانی ، حسین قره داغی ، رسول پیرزاده ، علیرضا استواری (جعفر برزگر)، علی پورمحمد 

سرمربی:

میرعلی صالحی پناهی


منبع: فوتبال بوشهر

 

 

مطلب مرتبط:

جدول لیگ دسته دوم فوتبال فصل 96 - 95

برنامه کامل لیگ دسته دوم فصل 96 - 95 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۵:۶ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۰
  • تعداد حاضران : ۱۹۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها