freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


روزنامه واشینگتن پست نوشت ادامه فعالیت‌های تجاری ترامپ سبب افزایش نگرانی‌ از نفوذ خارجی‌ها خواهد شد.

واشینگتن پست: امپراتوری تجاری ترامپ، عامل افزایش نگرانی‌ از نفوذ خارجی‌به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ روزنامه واشینگتن پست در گزارشی به بررسی امپراتوری تجاری دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا پرداخت و اعلام کرد این مسأله سبب افزایش نگرانی‌ها از افزایش نفوذ خارجی در آمریکا شده است.

در گزارش واشینگتن پست آمده است: در سایه گزارش‌هایی که از ادامه فعالیت تجاری ترامپ پس از پیروزی ماه گذشته اش حکایت دارد، نگرانی‌ها از نفوذ خارجی در آمریکا افزایش یافته است. طبق یک بررسی، ترامپ دست‌کم حدود 111 شرکت در 18 دولت داراست.

این روزنامه همچنین از بررسی خطرات احتمالی ریاست جمهوری ترامپ که دارای شبکه گسترده‌ای از قردادهای تجاری ویژه است، از سوی کارشناسان سیاسی خبر داد.

واشینگتن پست سپس کشور ترکیه را مثال زد و نوشت: ترکیه کشوری است که هم اکنون در سایه سرکوب دولتی، پس از تلاش‌های شکست خورده ارتش (برای کودتا) قرار دارد. این کشور همچنین درگیری‌هایی با غرب دارد؛ اما در نظر ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا، از جایگاهی ویژه برخوردار است؛ چرا که "برج‌های ترامپ استانبول" در این کشور قرار دارد.

طبق اعلام این روزنامه، شرکت ترامپ از سال 2014 حدود 10 میلیون دلار از توسعه دهندگان این برج به علت درج نام ترامپ بر ساختمانی که یکی از بزرگترین تشکیلات نفتی و رسانه‌ای ترکیه به شمار می‌رود، دریافت کرده است. کارشناسان معتقدند این مسأله سبب خواهد شد ترامپ، رابطه‌ای پیچیده و بی‌سابقه با چنین کشورهایی پیدا کند.

این روزنامه همچنین می‌نویسد: با وجود آنکه ترامپ این مسأله را به درگیری منافع توصیف کرده، اما قرارداد ترکیه به نسبت نقطه ضعفی محسوب می‌شود که می تواند نفوذ خارجی را در آمریکا افزایش دهد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰:۳۴ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها