freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


گزینه احتمالی ترامپ برای تصدی سمت ریاست پنتاگون، پیشتر به رژیم صهیونیستی درباره تشکیل یک "دولت آپارتاید" هشدار داده بود.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از العالم ؛ روزنامه انگلیسی "ایندیپندنت" در شماره روز دوشنبه خود نوشت "جیمز متیس" ژنرال بازنشسته نیروی دریایی آمریکا و نامزد کرسی وزارت دفاع دولت دونالد ترامپ، پیشتر درباره تشکیل دولت نژادپرست به رژیم صهیونیستی هشدار داده بود.

متیس که به "سگ دیوانه" معروف است، روز شنبه گذشته در دیدار ترامپ با وی درباره تصدی سمت ریاست وزارت دفاع آمریکا، گفت وگو کرده بود و ترامپ در این دیدار تاکید کرد که موضوع انتخاب وی به عنوان وزیر دفاع خود را به طور جدی بررسی می کند. 

براساس این گزارش، جیمز متیس فرماندهی مرکزی نیروی دریایی ارتش آمریکا را از سال 2010 تا سال 2013 به عهده داشت و بر روند عقب نشینی نیروهای آمریکا از عراق نظارت کرد.

جیمس متیس در یکی از معروف ترین سخنان خود گفت: "مؤدب و حرفه‌ای باش، اما باید نقشه قتل هرکسی را که با او روبرو می شوی داشته باشی".

وی بعد از ترک منصب خود در سال 2013 تصریح کرد که شهرک سازی‌های اسرائیلی ها، امکان تحقق راه حل تشکیل دو دولت در اراضی اشغالی فلسطین را به تعویق می اندازد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۵:۱۳ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۱
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها