freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374223/7  زمان: 18:54  1395/09/01  بازدید: 4,095

مسئولان استقلال خوزستان تا پایان بازی های نیم فصل فرصت دارند تا تمام مطالبات فصل قبل و 50 درصد این فصل را بدهند، در غیر این صورت بازیکنان آبی های خوزستان می توانند جدا شوند.

به گزارش"ورزش سه"، تمرین امروز استقلال خوزستان زیر نظر پورموسوی در زمین اختصاصی این تیم برگزار شد و بازیکنان در این تمرین شرکت داشتند تا برای دیدار با سیاه جامگان مشهد آماده شوند.

 


پیش از این قرار بود مقداری از قرارداد های بازیکنان تا قبل از بازی با سیاه جامگان پرداخت شود اما هیچ پرداختی از طرف باشگاه استقلال خوزستان نداشته است و قرار است دوباره کمک یک میلیاردی از سوی استاندار به قهرمان لیگ شود.

 


اینکه مسئولان استقلال خوزستان با خونسردی روزها را می گذرانند و متمم قرارداد در اختیار بازیکنان قرار دارد در نوع خود عجیب است. باید دید استقلالی های خوزستان در چند روز آینده تا پایان نیم فصل چگونه می خواهند مابقی قراردادها را به بازیکنان بدهند، آیا باز هم به امید کمک استاندار خوزستان خواهند نشست؟

 


صدا و سیمای خوزستان گزارش ویژه ای در مورد باشگاه استقلال خوزستان داشت و مصاحبه هایی با سرمربی و بازیکنان این تیم انجام داد.

 


سید سیروس پورموسوی در باب این مشکلات گفت: «من هیچ حرکت مثبتی ندیده ام و ما این همه گله و مصاحبه کردیم اما هیچ کس ما را نخواست. قبل از بازی با ذوب آهن خیلی قول دادند اما بعد از بازی پیدایشان نشد، آقایان عکس ها را گرفتند و دیگر نیامدند.»

 


رحیم زهیوی نیز در ادامه افزود: «من پول پارسال هم نگرفته ام و متاسفانه این مشکلات ادامه دارد. مطمئنا اگر پول نرسد تعداد زیادی از بازیکنان جدا می شوند.»

 


حسن بیت سعید  نیز می گوید: «ما انتظار داریم مسئولان خوزستان و ایران به فکر ما باشند، ما نماینده ایران هستیم و انتظار کمک داریم.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۸:۵۳ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها