freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دادگاه فدرالی آلمان خواستار عزیمت ادوارد اسنودن به برلین، برای پاسخگویی در خصوص فعالیت های جاسوسی‌ آژانس اطلاعاتی آمریکا شد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از اسپوتنیک، دادگاه فدرالی آلمان به دولت این کشور دستور داد باید طرح هایی را عملی کند تا «ادوارد اسنودن» پیمانکار پیشین آژانس جاسوسی آمریکا، را برای پاسخگویی در خصوص جاسوسی‌های آژانس اطلاعاتی آمریکا، به برلین بازگرداند.

این حکم که در تاریخ 11 نوامبر (21 آبان) صادر شده است، پس از اجرای کمپینی از سوی احزاب مخالف سبز و چپ آلمان صورت گرفته است.

بر این اساس، این احزاب در کمپین خود خواستار سفر اسنودن به آلمان شدند تا به کمیته پارلمان آلمان که به بررسی فعالیت‌های جاسوسی آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا و آلمان می‌پردازد، شواهدی ارائه کند.

این در حالی است که این تصمیم در تضاد با موضع فعلی دولت ائتلافی بزرگ آلمان است که پیش از این مانع تلاش‌ها برای بازگرداندن "ادوارد اسنودن،"  به آلمان با هدف بازجویی شده بود.

دولت ائتلافی اتحادیه دموکراتیک مسیحیان آلمان و حزب سوسیال دموکرات آلمان که تحت کنترل "آنگلا مرکل،" صدر اعظم  است، پیش از این گفته بود که تضمین امنیت اسنودن در آلمان ممکن نیست زیرا وی هم اکنون به علت اتهامات کیفری در آمریکا تحت تعقیب است.

نگرانی‌هایی در برلین وجود دارد که هر اقدامی برای فرستادن اسنودن به آلمان ممکن است منجر به پناهندگی وی شود که میتواند زمینه ساز اختلاف میان آلمان و آمریکا شود.

انتهای پیام /

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۹:۴۴ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها