freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374199/2  زمان: 17:21  1395/09/01  بازدید: 2,014

سرمربی سیرجان درباره رویارویی با پارس جنوبی جم می‌گوید تیم بد در لیگ یک نداریم.

گزارش "ورزش سه"، وینکو بگوویچ درباره دیدارهای لیگ آزادگان گفت: نمی‌توان در لیگ آزادگان گفت چه تیمی بد است، اگر بازی‌ تیم‌ها آلومینیوم اراک، نفت‌مسجدسلیمان و ... دیده باشید به این نتیجه می‌رسید که تیم بد در لیگ یک وجود ندارد. اکثر کسانی که این تیم‌ها را هدایت را می‌کنند از دانش فنی خوبی برخوردارند و به راحتی می‌تواند به صدرجدول نزدیک شوند.

 


او درباره تقابل با پارس جم هم خاطرنشان کرد: قطعا بازی سختی مقابل پارس جنوبی‌ها داریم چراکه آنها از ابتدای لیگ تا به امروز نتایج خوبی را کسب کردند. مهدی تارتار هم از جمله مربیان با دانش فوتبال ماست. باید از شرایط این بازی به نفع خودمان سود ببریم اما قطعا روز دشواری را پشت سر خواهیم گذاشت. تمام بازیکنان در این هفته سعی و تلاششان را خواهند کرد تا نتیجه به سودمان رقم بخورد.

 


وی درباره اینکه بار دیگر صدرنشین خواهند شد یا خیر گفت: 21، 22 بازی تا انتهای لیگ مانده و نمی‌توان گفت تا پایان چه اتفاقی می‌افتد. همانطور که از ابتدای فصل هم گفته‌ام هدف‌گذاری‌مان حضور در بین 4، 5 تیم بالای جدولی است و سال آینده اولویت و هدف‌مان صدرنشینی است اما اینطور نیست که دست از تلاش بکشیم و قطعا هر تیمی علاقمند به حضور در صدر است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۶:۴۴ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها