freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374270/30  زمان: 23:37  1395/09/01  بازدید: 731

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، تاکید کرد هرچند تیمش با یک امتیاز هم راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان خواهد شد اما برای کسب تساوی بازی نخواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال با 8 امتیاز از 4 بازی، پشت سر بروسیا دورتموند، در رتبه دوم گروه F قرار دارد؛ در حالی که اسپورتینگ با تنها 3 امتیاز، در رتبه سوم است.

 

رئال این هفته در دیداری دشوار مقابل اتلتیکو بازی کرد و با توجه به در پیش بودن دیدار مقابل بارسا، این احتمال وجود داشت که زیدان از شاگردانش بخواهد تنها به دنبال گرفتن یک امتیاز برای صعود باشند اما او تاکید کرد تیمش برای کسب سه امتیاز به میدان می رود.

 

او به خبرنگاران گفت:" پیروزی مقابل اتلتیکو برای دیدار فردا هیچ اهمیتی ندارد. ما باید شروع خوبی داشته باشیم و اگر بتوانیم این کار را بکنیم، می توانیم در اینجا به امتیاز برسیم. اما من انتظار یک دیدار بسیار دشوار را دارم.

 

 

من به صعود به عنوان تیم اول یا دوم فکر نمی کنم. من به بازیکنانم، باشگاه و تیم فکر می کنم. ما همیشه برای کسب پیروزی به میدان می رویم.

 

پس از آن، به صعود فکر می کنیم اما مهمترین مسئله این است که فردا چطور بازی کنیم. ما هر کاری بتوانیم برای پیروز شدن می کنیم. قصد محاسبه هیچ چیزی را ندارم؛ بازیکنان هم همین طور هستند."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۱۵:۱۸ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin

زيدان مي عز الدين محمد زيدان مي عز الدين زيدان زوج مي عز الدين مي عز الدين ومحمد زيدان زواج محمد زيدان من مي عز الدين زيدان ومى عز الدين فى بورسعيد زيدان مع مى عز الدين محمد زيدان ومى عز الدين فى المطار محمد زيدان ومى عز الدين بعد الفراق زیدان به ایران می اید شکستنم را ببین دلم را شکستی نگفتم چرا دلم را شکستی دلت را شکستم دلم را شکستی دلم را شکستی و رفتی دلم را شبی در حضورم شکستی چرا دلم را شکستی شعر دلم را شکستی جملات دلم را شکستی گر دلم را شکستی تو دلم را شکستی غرورم را شکستی غرورم شکستی شعر غرورم را شکستی دلم را شکست دلم را شکستند دلم را شکستند حرفی ندارم دلم را شکست و رفت دلم را کسانی شکستند خدایا دلم را شکستند دلم شکسته دلم را کسانی شکستند که دلم شکستند دلم را مثل پیمانها شکستند همه دلم را شکستند قلبم را شکستی چرا قلبم را شکستی قلبم شکستی غرورم را شکستم من غرورم را شکستم داشتی؟ غرورم را برایت شکستم خدایا غرورم را شکستم من غرورم را شکستم غرورم شکستم دلش را شکستم دلت را شکستم من دلش را شکستم چگونه بدهیم چگونه شماره بدهیم چگونه کنفرانس بدهیم چگونه ایمیل بدهیم چگونه امتحان بدهیم چگونه آگهی بدهیم چگونه ماساژ دهیم چگونه طلاق بدهیم چگونه پیشنهادسکس بدهیم چگونه هدیه بدهیم زیدان: می خواهیم اسپورتینگ را شکست بدهیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۷۴
  • تعداد حاضران : ۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها