freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374273/13  زمان: 23:59  1395/09/01  بازدید: 3,017

مدافع تیم ملی ایران و سابق استقلال اعلام کرد پس از پایان قراردادش(امسال) از قطر به ایران برمی‌گردد و احتمال حضورش در استقلال زیاد است.

به گزارش "ورزش سه"، پژمان منتظری مهمان حضوری برنامه نود بود که در ابتدای گفت‌وگوی خود پیرامون بازی تیم ملی با مالزی اظهار کرد: همه چیز را همه دیدند که چه اتفاقاتی افتاد؛ یکی از بدترین اردوهای من در 13-12 سال اخیر بود و واقعا هیچ چیز از هتل، زمین بازی، شرایط جوی و ... سر جایش نبود؛ متاسفانه ایران ضرر بزرگی با از دست دادن دو امتیاز کرد که امیدوارم در آینده دردسرساز نشود.


او ادامه داد: نمی‌شود در مورد این بازی صحبت کرد؛ باید بگذاریم کنار؛ همین که بچه‌ها توانستند یکی، دو موقعیت ایجاد کنند کار بزرگی کردند؛ واقعا مطمئن بودیم سوریه را با اختلاف زیادی شکست می‌دهیم و می‌خواستیم تکلیف جام جهانی را مشخص کنیم؛ دعا می‌کردیم بارندگی نشود اما اینطور شد؛ نمی‌دانم شاید کوتاهی انجام شده است.


مدافع تیم ملی ایران اضافه کرد: چرا این بازی انجام شد؟؛ کمترین کار آن صبر کردن تا 24 ساعت بعد بود؛ توپ واقعا یک سانتی متر بلند نمی‌شد؛ از طرف دیگر سوریه‌ای‌ها می‌خواستند بازی برگزار شود چون به نفع‌شان بود؛ در کنفدراسیون فوتبال آسیا ایران قدرت ندارد و اتفاقات بد برای ایران می‌افتد؛ کادر فنی تیم ملی و بازیکنان این مسئله را می‌دانند.


منتظری با بیان اینکه تمام بازیکنانی که به اردوی تیم ملی می‌آیند آماده هستند، ابراز کرد: واقعا خوشحال می‌شوم بچه‌ها با این انرژی تمرین می‌کنند؛ همه می‌گویند به جام جهانی می‌رویم ولی همین موقع‌ها است که به مشکل می‌خوریم؛ اگر روبه‌روی قطر به مشکل بخوریم همه چیز شاید عوض شود؛ ما حداقل 10 امتیاز دیگر می‌خواهیم که کار سختی است؛ تمام این مسائل دلیل نمی‌شود که تیم ملی به جام جهانی می‌رود چون مشکلات ریز و درشتی دارد؛ اگر فکر کنیم تیم ملی خوبی با کادر باهوش و بازیکن داریم نمی‌شود؛ باید به این تیم اهمیت دهند تا جواب محبت مردم داده شود.

 
منتظری در ادامه صحبت‌های خود گفت: انقدر مشکل در تیم ملی داریم که نمی‌شود راجع به آن صحبت کرد؛ مسؤولان باید حمایت کنند تا در ادامه راه برای رفتن به جام جهانی به مشکل نخوریم؛ تیم ما از دور قبل بهتر شده است؛ تیم چهار سال قبل باتجربه‌تر بود اما حالا جوانان باانگیزه‌ای داریم که به دنبال پیشرفت هستند.


او تصریح کرد: متاسفانه بازی دوستانه کمی داریم و این جوانان نیاز به دیدارهای تدارکاتی دارند تا کسب تجربه کنند؛ امیدواریم با این مشکلات به جام جهانی برویم چون برای جوانان تیم ملی هم خوب است و موجب ترانسفر شدنشان می‌شود.


مدافع تیم ملی ایران با تاکید بر اینکه بازیکنان باکیفیتی در تیم ملی و خط دفاع هستند، عنوان کرد: مهم‌ترین کار آقای کی‌روش دادن روحیه مسؤولیت پذیری برای بازیکنان است؛ یکی از نقاط قوت بازیکنان ایران همین حس مسؤولیت پذیری در تمام نقاط زمین است، نه فقط خط دفاع؛ هیچکدام از بازیکنان تیم ملی حاشیه امنیت بازی ندارند؛ اگر در تمرینات فکر کنی فیکس هستی اما خوب تمرین نکنی از ترکیب اصلی خط می‌خوری؛ همه برای حضور در جمع 11 نفر می‌جنگند و نمی‌خواهند از تیم ملی خط بخورند.


منتظری یادآور شد: اردوی اولی که سردار آزمون به تیم ملی آمد شرایط خوبی نبود ولی در دومین اردو متحول شد و انقدر سرحال بود حتی خودش هم تعجب کرد؛ واقعا آزمون و دیگر جوانان تیم ملی به دنبال پیشرفت هستند.


این مدافع باتجربه اظهار کرد: میلاد محمدی هم می‌خواهد پیشرفت کند و وقتی با او صحبت می‌کنی در چشمانش مشخص است می‌خواهد به شرایط بهتری برسد؛ وحید امیری نیز بازیکن کاملی است و همیشه در خدمت تیم بوده است، برای مثال بازی که تمام می‌شود هیچ توانی برای او نمی‌ماند؛ سید جلال حسینی هم الگوی خوبی برای بازیکنان به حساب می‌آید و به شرایط خود اهمیت می‌دهد؛ یکی از سخت‌ترین کارهای یک بازیکن 10 سال بازی کردن در یک سطح است که سید جلال به آن رسید.


منتظری در سومین بخش از گفت‌وگوی خود به تمجید از توانایی اعضای تیم ملی در راهیابی به جام جهانی و صعود از دور اول گروهی، ابراز کرد: ما نیاز به آماده‌سازی داریم درحالی که همیشه کمپ تمرینی خوب نداشتیم، اردوی مناسب برگزار نکردیم و تمام این اتفاقات افتاده است؛ باید لباس‌های تیم ملی زودتر تغییر می‌کرد؛ خودِ کی‌روش این دعواها را برای تیم ملی می‌کند و بخاطر این دلسوزی‌های او است که بازیکنان با جان و دل به میدان می‌روند.


او تصریح کرد: این تیم راحت می‌تواند به جام جهانی برود و دوست ندارم مردم برای این موفقیت حرص بخورند؛ همه باید کمک کنند این اتفاق مهم بیافتد و تیم ملی به جام جهانی برود.

 

مدافع تیم ملی ایران اظهار کرد: همین که توانستم بدون مصدومیت در مقدماتی جام جهانی برسم خوشحال هستم؛ خدا را شکر آسیب دیدگی کتفم بعد از عمل بهتر شده است؛ غیر از عمل خوبی که انجام دادم، به بهترین بیمارستان قطر رفتم و گفتند تا سه ماه نمی‌توانم به میادین برگردم ولی پزشکان تیم ملی من را زودتر به میادین برگرداندند.


منتظری پیرامون زمان بازگشتش به ایران گفت: موقع برگشتنم به ایران است و جایی به جز استقلال ندارم(با خنده)؛ اما باید دید شرایط چطور می‌شود.
 

او در خصوص آپارتمان پُر داستانی که از باشگاه استقلال گرفته بود، گفت: یک ساختمان اداری بود نه مسکونی؛ به غیر از آن گفتند ساختمان 250 میلیون تومان ارزش دارد که 50 میلیون تومان به غیر از بدهی‌های مالیاتی برای آن دادیم؛ بعدها به من گفتند که ارزش این ساختمان بالای 600 میلیون تومان است که گفتم آن را بردارید و 400 میلیون تومان به من بدهید؛ این حرف‌ها درست نیست.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۳۱:۱۴ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۷۴
  • تعداد حاضران : ۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها