freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که اکثر مردم آمریکا معتقدند کلینتون باید از این پس از فعالیت های سیاسی کناره گیری کند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ موسسه تحقیقاتی راسموسن ریپورت به دنبال شکست جنجالی هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک نظر سنجی از مردم این کشور پرسید که آیا در پی شکست غیر منتظره در انتخابات روز هشتم نوامبر، کلینتون باز هم باید به فعالیت های سیاسی خود ادامه بدهد یانه؟

بر اساس این گزارش، 55 در صد از مجموع شرکت کنندگان در این نظر سنجی گفته اند، بهتر است کلینتون به دنبال کار دیگری برود و دست از فعالیت های سیاسی بردارد.

موسسه مذکور یاد آور شده است که مثل بقیه نظر سنجی ها، در این رابطه نیز اختلاف نظر فاحشی میان حامیان احزاب و گروه های سیاسی وجود دارد و در حالی که 82 در صد از جمهوریخواهان خواستار کناره گیری کلینتون از صحنه سیاست شده اند، فقط 31 درصد از دموکرات ها و 57 درصد فراجناحی های آمریکا چنین نظری ابراز کرده اند.

نکته مهمی که موسسه راسموسن در این گزارش به آن اشاره کرده، این است که 54 درصد از رای دهندگان دمکرات آمریکا گفته اند وقت آن رسیده است که حزبشان مسیری را که برنی سندرز رقیب دموکرات کلینتون در این انتخابات پیش گرفته بود، ادامه دهد و فقط 26 درصد از آن ها خواستار ادامه مسیر کلینتون در این حزب شده اند.

راسموسن اضافه کرده است که نزدیک به 20 درصد از دموکرات ها در پی انتخابات این دوره، دچار سرگردانی شده اند و نمی دانند که حزب آن ها چه مسیری را باید پیش بگیرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۱:۱۲ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها