freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

سرمربی فولاد یزد: صددرصد در لیگ یک می‌مانیم
Facebook Instagram

سه شنبه 02 آذر

جیووا
کد خبر: 59544  زمان: 01 آذر 1395 - 16:26

محمود امیری؛


محمود امیری می‌گوید اگر تیمش به حاشیه نرود صددرصد در لیگ یک باقی می‌ماند. او همچنین از رخ دادن اتفاقاتی به نفع فوتبال یزد خبر داد.

به گزارش "دی اسپورت"، محمود امیری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته گذشته لیگ دسته یک اظهار کرد: بازی خوبی بود و ما شناخت کافی از تیم نفت مسجد سلیمان داشتیم که توانسته بود پدیده را در جام حذفی شکست دهد. یک‌سری شایعات هم پیرامون اولتیماتوم مدیریت باشگاه نفت به سهراب بختیاری زاده در صورت عدم نتیجه‌گیری در این دیدار وجود داشت. ما هم هفته گذشته مقابل فولاد خوزستان در عین ناباوری و ناداوری شکست خوردیم و این شکست انگیزه‌های بازیکنان ما را افزایش داده بود. 
او ادامه داد: از آنجایی که می‌دانستیم نفت بازی تهاجمی را در دستور کار قرار می‌دهد، دفاع را در برنامه‌های خودمان قرار دادیم و بازی هدفمندی را دنبال کردیم. در کل این دیدار بازی پایاپایی بود که با گذشت زمان تیم ما بازی را در دست گرفت تا اینکه در دقیقه ۶۳ روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم. در ادامه قربانی که از خوب‌های ما در این دیدار بود با تصمیم سخت گیرانه داور اخراج شد و در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کردیم. البته در کل داور شجاعانه داوری کرد و من از داور راضی هستم.
سرمربی تیم فولاد یزد در ادامه با بیان اینکه علاقه‌ای برای صحبت کردن پیرامون مشکلات مدیریتی این باشگاه ندارد، گفت: من تنها می‌دانم که اتفاقاتی در حال رخ دادن است ولی امیدوارم هر اتفاقی که هست به نفع فوتبال یزد باشد. من نمی‌خواهم اتفاقی بیفتد که فولاد یزد هم مانند شهیدقندی یا همان تربیت یزد که روزی در لیگ برتر حضور داشت دیگر نامی ازش به میان نیاید.
امیری در ادامه با تاکید بر اینکه بازیکنان تیمش به امید کمک نماینده یزد در مجلس به کارشان ادامه می‌دهند، بیان کرد: اکنون موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد و اشکذر تمام هم و غمش را برای این تیم گذاشته و واقعا به او خدا قوت می‌گویم. درحال حاضر کل هزینه‌های مسافرت‌های ما را موسوی بیوکی متقبل شده ولی فولاد هم اسکان و تغذیه بازیکنان را تامین می‌کند. ضمن اینکه نباید از زحمات مدیریت شرکت فولاد یزد چشم‌پوشی کرد.
او در پایان با بیان اینکه اگر تیم به حاشیه نرود صددرصد در لیگ یک باقی می‌مانند، تصریح کرد: از هفته هفتم که من بعنوان سرمربی انتخاب شدم یقه خیلی از تیم‌ها را گرفته‌ایم. بایستی تمام تیم‌ها روی فولاد حساب باز کنند. در آخر جا دارد از زحمات رامیان مدیریت شرکت فولاد تشکر کنم که زحمات زیادی برای تیم ما و فوتبال یزد کشیده اند و نامش برای همیشه در فوتبال این استان باقی می‌ماند.

منبع: ایسنامرتبط:


فیلمنت
کانال رسمی دی اسپورت

آخرین اخبار

منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۲۳:۳۶ دیده شده : ۲۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۰۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها