freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در ماه‌های اخیر شنیده‌ها حکایت از این دارند که لنز تماسی هوشمند توسعه‌یافته توسط آلفابت تا پایان سال ۲۰۱۶ میلادی آماده و وارد فاز آزمایشی می‌شود، اما چنین نیست و به نظر می‌رسد متخصصان با مشکلاتی در سر راه تکمیل این لنز روبرو شده‌اند. Novartis که با زیرمجموعه‌ی Verily Life Science الفابت در زمینه‌ی لنز‌های فوکوس خودکار فعالیت می‌کند، اعلام کرده است که این کمپانی نمی‌تواند به اهداف تعیین‌شده برای آزمایش محصول نهایی در سال ۲۰۱۶ دست یابد. این لنز‌ها به‌منظور استفاده توسط افرادی توسعه می‌یابند که از ضعف بینایی دوربینی رنج می‌برند. سخنگوی نوارتیس در گفتگو با رویترز به این نکته اشاره کرد که هنوز مشخص نیست آزمایش این محصول چه زمانی آغاز خواهد شد.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده؛ تعویق برنامه‌ها به دلیل روبرو شدن با مشکلی بسیار پیچیده و فنی است. نوارتیس به این نکته اشاره کرده است که هر دو کمپانی هم‌زمان با پیشبرد طرح، چیزهای جدیدی فرامی‌گیرند. لنز‌هایی که آلفابت در نظر دارد تولید کند؛ شامل دو محصول، یکی با قابلیت فوکوس خودکار برای درمان دوربینی و دیگری با قابلیت تشخیص فاکتورهای سلامتی بدن نظیر تعیین میزان قند خون است. هر دو محصول می‌توانند تأثیر شگرفی روی بخش تندرستی و گجت‌های حوزه‌ی سلامتی داشته باشند.

هنوز مشخص نیست که آیا مشکلات و چالش‌های ایجادشده شامل موارد کوچک و پیش‌پاافتاده هستند یا این چالش‌ها عرضه‌ی لنز‌های هوشمند را با چند سال تأخیر روبرو خواهند کرد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۲۹:۱۲ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۷۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها