freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حمزه‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه قرار است اردوی آمادگی تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان ایران در سه مرحله به میزبانی زنجان برگزار شود، افزود: مرحله اول اردوی آمادگی تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان ایران قرار است از امروز به مدت یک هفته در سالن آکادمی بین‌المللی زنجان برگزار شود.

وی با یادآوری اینکه مرحله دوم اردوی آمادگی تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان ایران از 10 آذرماه و مرحله سوم اردو نیز از 20 آذرماه به مدت یک هفته برگزار خواهد شد، تصریح کرد: بی‌تردید جایگاه امروز بدمینتون زنجان و وجود زیرساخت‌های قوی و استاندارد در این رشته در زنجان باعث شده است که بارها شاهد برگزاری اردوهای مختلف تیم‌ملی بدمینتون در استان باشیم.

این مسئول با بیان اینکه هدایت تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان ایران بر عهده صادق کرباسی، سرمربی زنجانی تیم‌ملی است، اظهار کرد: در اردوی مذکور چهار ورزشکار به مدت یک هفته زیر نظر سرمربی تیم‌ملی، اردوی آمادگی خود را در زنجان پشت سر خواهند گذاشت که این ورزشکاران شامل سروش اسکندری از زنجان، فرزین خان‌جانی از تهران، مهران شهبازی از کردستان و مسعود پیروزی از گلستان هستند.

معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان در ادامه از برگزاری ازدوی تیم‌ملی نوجوانان دختر در زنجان خبر داد و خاطرنشان کرد: این اردو نیز قرار است از نهم آذرماه به مدت شش روز در زنجان برگزار شود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۴:۴۴:۱۵ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۰۸
  • تعداد حاضران : ۱۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها