freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":رئیس باشگاه میلان ابراز امیدواری کرد به حضور در این تیم ادامه دهد.

 در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این فصل لیگ ایتالیا، دو تیم میلان و اینتر در داربی دلامادونینا برابر هم به میدان رفتند؛ دیداری که در ورزشگاه مشترک دو تیم و به میزبانی تیم قرمز و مشکی پوش برگزار شد و در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

پیش از این دیدار صحبت هایی درباره این موضوع به گوش می‌رسید که سیلویو برلوسکونی آخرین حضور خود را در داربی تجربه خواهد کرد و او به زودی از جمع میلانی‌ها جدا خواهد شد. همین باعث شد تا هواداران میلانی پیش از شروع بازی، بنری بزرگ برای حمایت از برلوسکونی در ورزشگاه به اهتزاز درآوردند.

بعد از پایان بازی، خبرنگاران به سراغ برلوسکونی رفتند تا از او درباره رفتن از این تیم سوال کنند که رئیس باشگاه میلان اعلام کرد بعید است از ریاست این تیم کنار برود. او درباره این موضوع گفت: بعید می‌دانم این آخرین داربی من بوده باشد و به حضور در میلان برای مدت‌های دیگری فکر می‌کنم.

پیش از شروع مسابقه هواداران میلان بنر بزرگی را در حمایت از سیلویو برلوسکونی در ورزشگاه به اهتزاز درآورده بودند و افتخاراتی که این تیم تحت هدایت او داشته بود را به رخ تیم همشهری کشیدند. همچنین در این دیدار استفانو پیولی برای نخستین بار روی نیمکت اینتر نشست.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۴۱:۴ دیده شده : ۶۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها