freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۴۴۴۰

۲۵۸۱  بازدید

برترین ها: «Victor A. Lundy» با معماری های مدرن خود از جمله ساختمان دادگاه مالیاتی ایالات متحده در واشنگتن دی سی، کلیسای «Resurrection Harlem» در نیوروک سیتی و چترهای شبیه قارچ در اطراف ورودی متل چشمه آبگرم در ساراسوتا کانتی در فلوریدا شناخته می شود. ویکتور لوندی از کودکی علاقه شدیدی به نقاشی داشت. او سپس برای مطالعه معماری به دانشگاه نیویورک رفت، قبل از اینکه در جنگ جهانی دوم به خط مقدم جبهه فرستاده شود. پس از بازگشت ازجنگ، لوندی از دانشگاه هاوارد فارغ التحصیل شد و به ساراسوتا رفت تا نامی برای خودش به هم بزند.

اما بخشی از زندگی او که سزاوار است بیش از یک اشاره کوتاه از آن یاد کنیم، سال هایی است که به عنوان یک سربا در لشکر پیاده نظام 26 ایالات متحده به عنوان یک سرباز جنگ جهانی دوم خدمت کرد. در سال 1942 لوندی 19 سال داشت و مشغول تحصیل معماری بود. جنگ او را هیجان زده کرد، زیرا فرصتی برای بازسازی اروپا بعد از جنگ ارائه می شد. او که مشتاق بود شانس خود را از دست ندهد، با سایر همکلاسی هایش در برنامه های آموزشی وِیژه ارتش ثبت نام کردند، تنها برای اینکه وارد پیاده نظام شوند. او در جنگ از همه چیزهایی که اطرافش بود طراحی می کرد، رژه نظامی، مردان درحال استراحت و روستاهای فرانسوی.

هنگامی که لوندی بخاطر آسیب های جنگی خود تحت درمان بود، جراح متوجه دفترطراحی او شد و او به را برای طراحی یک روش پزشکی جدید که جراح در حال توسعه آن بود، به کار گرفت و این موجب شد هشت ماه خطرناک از بودن در جبهه جنگ در امان بماند. او بیش از 25 دفترطراحی با ابعاد 7 سانتیمتر در 12 سانتیمتر پر کرد. اواین دفترها را که در مجموع 158 طراحی مدادی را شامل می شدند در سال 2009 به کتابخانه کنگره اهدا کرد.

دفتر طراحی سرباز جنگ جهانی دوم 
دفتر طراحی سرباز جنگ جهانی دوم 
دفتر طراحی سرباز جنگ جهانی دوم 
دفتر طراحی سرباز جنگ جهانی دوم 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۶:۵۰ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۰
  • تعداد حاضران : ۱۷۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها