freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


همان‌طور که احتمالا تاکنون متوجه شده‌اید، چندی پیش سامسونگ محصولی را با نام گلکسی نوت ۷ عرضه کرد که با استقبال نسبتا خوبی مواجه شد، اما مدتی بعد تعدادی از آن‌ها بنا به دلایلی منفجر شدند. سامسونگ بعد از این اتفاق مجبور شد تا تمام گلکسی نوت ۷ های عرضه شده را جمع آوری کند. حال سامسونگ برای به دست آوردن حسن‌نیت مشتریانش اقدام به عذرخواهی رسمی در این خصوص کرده است. چند روز پیش این شرکت در سه روزنامه بزرگ و پرتیراژ آمریکا به صورت تمام صفحه از کاربرانش عذرخواهی کرد. روزنامه‌های وال استریت ژورنال، نیویورک تایمز و واشنگتن پست از این جمله بودند که سامسونگ از طریق آن‌ها از مشتریان انگلیسی زبانش به طور رسمی بابت اتفاقاتی که پیش آمده عذر خواهی کرده است. این عذرخواهی توسط Gregory Lee امضا شده و گفتنی است که وی مدیرعامل سامسونگ الکترونیک در آمریکای شمالی است. در ادامه می‌توانید بخشی از متن این عذرخواهی را مطالعه کنید:

یکی از اصلی‌ترین اصول در ماموریت ما این است که بهترین محصولات را در خصوص ایمنی و کیفیت در اختیار کاربرانمان قرار دهیم. اخیرا ما در این خصوص کوتاهی کردیم. به همین دلیل ما واقعا متاسفیم. ما بخش‌های مختلفی از آن دستگاه را بررسی کردیم که در این بین می‌توان به سخت‌افزار، نرم افزار، فرآیند تولید و به طور کلی بخش باتری اشاره کرد. ما تا جایی که ممکن بود سریع اقدام کردیم اما ارائه پاسخی صحیح در این خصوص نیازمند زمان است.

این شرکت اعلام کرده که همچنان روی فرآيند تولید و توسعه این محصول مطالعه می‌کند تا کاملا متوجه شود که چه موضوعی باعث منفجر شدن این دستگاه می‌شد. گلکسی نوت ۷ که ابتدا در ماه آگوست عرضه شد دارای مشکلات جدی در زمینه طراحی بود که همین موضوع باعث می‌شد تا به شدت داغ شود. سامسونگ به همین منظور در ابتدای ماه سپتامبر میلیون‌ها نسخه از این دستگاه را در جریان یک فراخوان جمع‌آوری کرد. سامسونگ بعد از این فراخوان، نسخه‌های جدیدی از این دستگاه را در اختیار مشتریانش قرار دادن اما بعد از اینکه مشکل قبلی دوباره مشاهده شد، یک ماه بعد از عرضه مجدد، کاملا تولید این محصول را متوقف کرد. بر اساس ادعای این شرکت، تا هفته گذشته حدود ۸۵ درصد از کل گلکسی نوت ۷‌ های عرضه شده، به شرکت بازگشته‌اند.

سامسونگ

این عذرخواهی به ۳۴ مدل از لباسشویی‌های سامسونگ نیز اشاره کرده است که چندی پیش مشکل بزرگی در آن‌ها گزارش شده بود. این لباسشویی‌ها نیز مجددا برای این شرکت کره‌ای سر افکندگی به بار آوردند. این شرکت هفته گذشته حدود ۲.۸ میلیون از لباسشویی‌هایش را فراخوان داد که دلیل این موضوع نیز جدا شدن بخش بالایی دستگاه از شاسی آن بود. ۹ نفر در جریان این مشکل دچار آسیب شدند. بر اساس گزارش چهارم نوامبر کمسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا، سامسونگ ۷۰۰ گزارش از عملکرد نادرست لباسشویی‌هایش دریافت کرده است.

به هر حال کاملا واضح است که بخش رهبری سامسونگ احساس می‌کند که نیاز دارد تا شرکت را بهبود دهد و در این خصوص می‌گویند که امنیت یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های آن‌ها است و بابت مشکلات پیش آمده نیز عذرخواهی می‌کنند.

نظر شما در خصوص این اقدام سامسونگ چیست؟ آیا با وجود مشکلاتی که به وجود آمده، توانسته است مشتری مداری‌اش را ثابت کند؟ نظراتتان را با ما از طریق بخش دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۴۸:۵۹ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها