freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


گزارش واشینگتن پست نشان می‌دهد دونالد ترامپ در زمان کمپین انتخاباتی‌اش 8 شرکت در عربستان سعودی تأسیس کرده است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبسایت نشریه هیل، بر اساس گزارشی که در روزنامه "واشینگتن پست" منتشر شد، "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور منتخب آمریکا، در زمان کمپین انتخاباتی‌اش 8 شرکت در عربستان سعودی تأسیس کرده است که به نظر می رسد با هتل‌های این کشور در ارتباط باشند.

ترامپ این شرکت ها را در اوت 2015 (مرداد 94) اندکی پس از آنکه درخواست ریاست جمهوری اش را ارائه داد، تأسیس کرد.

این شرکت ها با نام های "هتل تی اچ سی جده" و " خدمات فنی دی تی جده" ثبت شده اند. به نظر می رسد اسامی این شرکت ها همانند همان الگویی انتخاب شده است که ترامپ در تأسیس شرکت های مرتبط با هتل ها در شهرهای دیگر به کار می گیرد. ترامپ اسامی این شرکت ها را بر اساس شهری که در آن قرار دارد انتخاب می کند و "جده" هم دومین شهر بزرگ عربستان است.

بر اساس گزارش واشینگتن پست، در زمان تشکیل پرونده مالی ترامپ، 4 مورد از این شرکت ها همچنان به فعالیت خود ادامه داده است. 

رئیس جمهور منتخب آمریکا پیشتر اعلام کرده بود قصد دارد از کشور نفت خیز عربستان محافظت کند. ترامپ در یکی از سخنرانی های خود در 21 اوت (31 مرداد) اعلام کرد: با عربستان سعودی به خوبی کنار خواهم آمد. آنها از من آپارتمان می خرند. آنها 40 میلیون یا 50 میلیون هزینه می کنند. آیا نباید آنها را دوست داشته باشم؟ آنها را خیلی دوست دارم.

در ژانویه سال جاری میلادی (حدود 10 ماه پیش)، ترامپ در گفتگو با شبکه فاکس نیوز اعلام کرد: قصد دارم از عربستان سعودی محافظت کنم؛ اما آنها هم باید از نظر اقتصادی به ما کمک کنند. پیش از سقوط بهای نفت، آنها روزانه 1 میلیارد دلار درآمد داشتند.

این درحالیست که دونالد ترامپ بارها از "هیلاری کلینتون"، نامزد دموکرات انتخابات آمریکا بخاطر پذیرش پول از عربستان سعودی برای بنیاد کلینتون انتقاد کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۲۵:۱۰ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها