freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۷۹۳۴

۱۰۷  بازدید

شهرام شهيد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ي در روزنامه شهروند نوشت:

درپی برهم خوردن سخنرانی علی مطهری درمشهد نماینده کتاب گینس اعلام کرد، از روابط عمومی مجمع اصلاح‌طلبان، معتدلان و غیره درخواست کرده محل و زمان سخنرانی بعدی آقای مطهری را کتبا به آنها اعلام کنند تا نماینده گینس در موعد مقرر به محل اعزام و از روش برهم‌زدن سخنرانی ایشان بازدید کند تا درصورت تأیید برهم خوردن سخنرانی ایشان نام علی مطهری را به‌عنوان رکورددار برهم خورنده‌ترین سخنران دنیا در کتاب گینس ثبت کنند.


 ما هم تصمیم گرفتیم کمی در « شهروند» وقت بگذاریم و ببینیم چه روش‌هایی را می‌شود به کار برد تا سخنرانی‌ها درمشهد برگزار شود.


- بهتر است سخنرانی را پیش از آمدن به مشهد روی دستگاه‌های ضبط صدا، ضبط کرده و درحالی‌ که خودمان الکی مسیر فرودگاه به سالن دانشگاه فردوسی را پیش گرفته‌ایم، بدهیم صدایمان را در سالن دیگری پخش کنند. می‌شود داد مادام توسو‌های وطنی هم یک عروسک شبیه خودمان درست کنند تا درمواقع لزوم بشود بدل ما و صدایمان روی تصویر مادام توسویی‌مان بنشیند.


- برای سخنرانی درمشهد باید چند سالن مناسب، مجهز و جادار که تهویه خوبی هم داشته باشد، در زیرِزمین احداث کرد و فعالیت سخنرانی سیاسی را عینهو فعالیت‌های عرصه موسیقی در زیرِزمین انجام داد.


- حالا که بحث مادام توسو پیش آمد، می‌شود از همان مادام توسوهای ایرانی خواست. مثلا مجسمه احمدی‌نژاد که راحت درهمه شهرها سخنرانی می‌کند، را بسازند و صدای شما و سیمای احمدی‌نژاد در محل سخنرانی پخش شود تا همه فکر کنند ایشان سخنران هستند و قاعدتا کسی سخنرانی کارشناس قطعنامه دان‌ها را برهم نمی‌زند.


- خداراشکر فعلا از کسانی که می‌خواهند در مشهد کنسرت بروند، خواسته شده بروند یک استان دیگر و تاکنون از دوستانی که سخنرانی یا کنسرت برهم می‌زنند، نخواسته‌اند راه بیفتند بروند استان‌های دیگر. این جای شکر دارد؟ بله که دارد. فکر کنید اگر این دوستان از مشهد خارج و در هر شهر دیگری ساکن شوند، دیگر هیچ سخنرانی‌ای درکشور برگزار نخواهد شد.


- می‌شود از هر سخنران تعدادی ماسک درست کرد و افرادی را با دادن پول کافی- چون هیچ جانداری آن‌قدر عقلش را از دست نداده که بدون دریافت دستمزد چنین کاری کند و خودش را بیندازد تو هچل- قانع کرد که این ماسک‌ها را بگذارند روی صورتشان. این‌طوری مثلا کلی علی مطهری داریم که در سطح شهر پراکنده‌اند و نیروهای برهم‌زننده سخنرانی‌ها گیج می‌شوند که دنبال کدامشان بروند و سخنرانی کدامشان را برهم بزنند.


- با توجه به شعار سرخپوستی سخنران خوب سخنران مرده است. فهرست کاملی از سخنرانان خوب تهیه و آنها را به هر طریق ممکن به آن دنیا رهسپار کنیم. این‌طوری چون سخنرانی وجود ندارد، دیگر برهم‌زدن سخنرانی هم محلی از اعراب نخواهد داشت.


- کلا حفاظت فیزیکی و تضمین انجام و برگزاری مراسم سخنرانی را دربست کنتورات بدهیم به تیم احمدی‌نژاد که هنوز هم بی‌مشکل و استان به استان سخنرانی ترتیب می‌دهند. آنها نشان داده‌اند در هر دولتی قادر به زدن حرف خودشان هستند.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۴۰:۳۶ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۵۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها