freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374309/1  زمان: 09:43  1395/09/02  بازدید: 193

سجاد انوشیروانی سرمربی تیم وزنه‌برداری ایران به عنوان سرمربی وزنه‌برداران دانشجو در رقابت‌های یونیورسیاد جهانی سال 2017 حکم گرفت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان (المپیک دانشجویان جهان) مرداد ماه سال آینده در کشور تایوان برگزار می‌شود که یکی از رشته‌های این رقابت‌ها وزنه‌برداری است.

 

فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی کشورمان به منظور آماده سازی تیم‌های دانشجویان برای حضور در این رقابت‌ها با بررسی شرایط مربیان بهترین گزینه‌ها را برای هدایت ملی‌پوشان دانشجو انتخاب و معرفی می‌کند.

 

به همین واسطه دهخدا، رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی طی حکمی سجاد انوشیروانی سرمربی تیم وزنه‌برداری کشورمان در بازی‌های المپیک برزیل را به عنوان سرمربی تیم وزنه‌برداری دانشجویان در یونیورسیاد سال 2017 منصوب کرد.

 

پس از انتخاب انوشیروانی به عنوان سرمربی تیم وزنه‌برداری دانشجویان وی در نشستی با مسئولین فدراسیون به بررسی وضعیت این رقابت‌ها، برنامه‌ریزی برای برپایی اردوها و مسابقات تدارکاتی پرداخت.

 

مقرر شد اولین اردوی انتخابی تیم وزنه‌برداری دانشجویان با همکاری فدراسیون وزنه‌برداری نیمه آذرماه سال جاری در تهران برگزار شود. قرار است از تمام منتخبین دانشگاه‌ها دعوت به عمل آمده و در صورت موفقیت در اردو و تست‌های رکوردگیری نفرات برتر به اردوهای تیم ملی دانشجویان دعوت خواهند شد. انوشیروانی دانشجوی دکتری تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۵۵:۵ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۰۸
  • تعداد حاضران : ۱۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها