freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1374313/1  زمان: 09:56  1395/09/02  بازدید: 737

در پایان هفته هفتم از رقابتهای لیگ هندبال باشگاه های اروپا، سجاد استکی هندبالیست ایرانی حاضر در این مسابقات در جدول برترین گلزنان در رده سوم ایستاده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، هفته هفتم از رقابتهای لیگ هندبال قهرمانان اروپا در بخش مردان در حالی این هفته در شهرهای مختلف این قاره دنبال شد که در لیست برترین گلزنان اعلام شده از سوی کنفدراسیون هندبال اروپا شاهد حضور نام سجاد استکی هندبالیست جوان کشورمان هستیم.

 

در این جدول، برامینگ ماگنوس دانمارکی با ۶۰ گل، یوو جن شیمر آلمانی از تیم پاریس سنت ژرمن با ۴۷ گل اول و دوم هستند. سجاد استکی لژیونر ۲۶ ساله ایرانی از تیم دینامو بخارست با ۴۳ گل زده در رده سوم قرار دارد.

 

رقابتهای لیگ هندبال قهرمانان باشگاه های اروپا در بخش مردان هم اکنون در چهار گروه در این قاره در جریان است. تیم دینامو بخارست در گروه چهارم و در پایان هفته هفتم از دور گروهی با کسب ۶ امتیاز در رده چهارم است.

 

هفته های گذشته نیز سایت کنفدراسیون هندبال اروپا طی گزارشی از بازیکنان ایرانی حاضر در تیم های اروپایی به عنوان بازیکنان برتر و ستاره تیم هایشان یاد کرد. همچنین تلویزیون اروپا در بخش هایی از گزارش بازی ها اقدام به پخش تصاویری از گل های به ثمر رسیده توسط لژیونرهای ایرانی حاضر در این رقابتها کرده است.

 

هم اکنون ۷ ایرانی به طور رسمی در تیم های قاره اروپا بازی می کنند. سجاد استکی، اله کرم استکی و سیدعلیرضا موسوی در تیم دینامو بخارست، محسن باباصفری در تیم بشیک تاش ترکیه، شاهو نصرتی در استوای رمانی، دانیال توماش ایرانی ساکن اروپا در لیگ هندبال سوئد و ایمان جمالی در مجارستان حاضر هستند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵:۱۰ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها