freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۷۹۴۸

۱۰۳  بازدید

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

 یکی از جدیدترین روش‌های مردمی‌بودن این است که برخلاف رویه سابق که شخصیت‌های معروف به یک جایی می‌رفتند و مردم برای شنیدن حرف‌های ایشان جمع می‌شدند، روش جدیدی پایه‌گذاری شده که شخصیت‌های معروف جایی می‌روند که مردم در آنجا به خاطر یک چیز دیگر جمع شده‌اند. این خودش یک پرتاب سه‌امتیازی محسوب می‌شود.شما در نظر بگیرید بنده بین دو نیمه مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال وسط زمین مسابقه بروم و با یک بلندگو بگویم «از ساعت چند اینجایید؟» بعد اعلام کنم که راضی نبودم یک‌صد هزار نفر برای سخنرانی بنده به عنوان خادم ملت از کار و زندگی خود بزنند و به ورزشگاه آزادی بیایند و تازه شب قبل هم اطراف ورزشگاه چادر بزنند و بخوابند.

خب ببینید این چه روش خوبی است. بدون تبلیغات، بدون هزینه، بدون شلوغ بازی، آدم یک راست برود وسط شلوغی! به نظرم روزهای بارانی اتوبان‌های همت و نیایش هم گزینه‌های خوبی برای سفرهای استانی محسوب می‌شوند؛ ترافیک زیاد است، مردم یک جا جمع شده اند، جان می‌دهد برای سخنرانی! بعد آدم یک مشاور هم داشته باشد که در دو سال گذشته تنها کار مثبتی که انجام داده، گفتن این جمله بوده که «سفرهای دکتر جنبه سیاسی ندارد!» در نتیجه این سفرها؛ الف- به جهت کسب مدال‌های متعدد المپیکی، جنبه ورزشی دارد؟!

ب- به دلیل بردن جوایز گوناگون سینمایی، جنبه فرهنگی دارد؟

ج- آژانس مسافرتی محل فرد مورد نظر بلیت ارزان می‌فروشد، برویم از آنجا بلیت بخریم؟

د- به دلیل بامزه بودن این سفرها، جنبه تفریحی دارد؟

به هر حال در طول این سفر یک نفر به عقیده بنده درست‌ترین اظهارنظر تاریخی در مورد عملکرد ایشان را در دوران ریاست جمهوری داشته و گفته: «کاری که تو کردی هیچکدام از رئیس جمهورها نکردند».‌ای درود بر تو شیرمرد که با یک جمله به صورت کلی عملکرد دکتر و دوستان را نشان دادی. فقط‌ای کاش می‌گفتید کدام کار را با چه چیزی؟ با قیمت ارز؟ با مسکن؟ با تحریم؟ با گرانی؟ با بیکاری؟ با تورم؟ با صنعت به صورت کلی؟ از کدام نظر کاری که ایشان کردند را هیچکدام از رئیس جمهورها نکردند؟ اما به نظر می‌رسد این سفر همان گزینه «دال»، یعنی جنبه تفریحی سفرها را دارد!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰:۲۹ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها