freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چمدان نام اپلیکیشنی است که با کمک آن هیچ وسیله‌ای را در زمان آماده کردن چمدانتان فراموش نخواهید کرد. همراه کجارو باشید تا با این اپلیکیشن بیشتر آشنا شویم.

مقاله‌های مرتبط

جمع آوری وسایل ضروری برای سفر موضوع هیجان انگیز و البته تاحدودی استرس‌زا است. این کار با وجود اینکه شوق سفر کردن را به همراه دارد، اما فراموش کردن وسیله‌ای برای قرار دادن در چمدان موضوع است که افراد را تاحدودی نگران می‌کند. زیرا هیچ فردی دوست ندارد در طول سفر متوجه شود که یکی از ضروری‌ترین وسایلش را با خودش نیاورده است. برخی افراد از طریق یادداشت کردن وسایل ضروری سعی می‌کنند که از فراموش کردن آن‌ها جلوگیری کنند. اما از آنجایی که تکنولوژی به تمام بخش‌های زندگی‌مان نفوذ کرده، پس بهتر است این کار را نیز از طریق ابزار‌های الکترونیکی نظیر تلفن‌های هوشمند انجام دهیم.

چمدان

چمدان نام اپلیکیشنی است که به همین منظور توسعه داده شده است. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد که برنامه سفرهایشان را روی اپلیکیشن ذخیره و همچنین وسایل مورد نظرشان را نیز در آن یادداشت کنند. یکی از قابلیت‌های این اپلیکیشن ارائه لیستی کامل از وسایل مورد نیاز برای سفر‌ها و افراد مختلف است. همچنین کاربران می‌توانند این لیست‌ها را نیز شخصی سازی کنند. بدون شک اپلیکیشن چمدان می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد سفر دارند یا زیاد به مسافرت می‌روند. از طریق لینک زیر می‌‌توانید این اپلیکیشن را برای دستگاه‌های اندرویدی‌تان دانلود کنید.

دانلود

منبع کجارو

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲:۱۹ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۷۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها