freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، فرهاد تجری در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس، اظهار کرد: متأسفانه شاهد رفتار تبعیض‌آمیز وزارت نیرو در تخصیص اعتبارات و توجه به پروژه‌ها و سدسازی‌ها در کشور هستیم. برخی پروژه‌ها علیرغم صرف هزینه میلیاردی برای مطالعات و حتی آغاز عملیات اجرایی برخی پروژه‌ها و پیشرفت 25 درصدی آنها یک‌شبه با تصمیم تعطیلی از سوی وزارت نیرو مواجه شده‌اند که با توجه به آثار جنگ و بیکاری در کرمانشاه بازخورد بدی داشته است.

وی در تذکری به وزیر دفاع خواستار اعمال و برقراری حقوق بسیجیان و رزمندگان معسر شد و افزود: انتظار است با کمک هیأت دولت و سازمان برنامه و بودجه بتوانیم این مهم را انجام دهیم و حقوق این افراد را هرچه سریع‌تر پرداخت کنیم.

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس با بیان اینکه این منطقه به تناسب شاخص کشور در گازرسانی روستایی دچار عقب‌ماندگی است خواستار اقدام عملی وزارت نفت در این رابطه شد.

تجری در پایان اظهار کرد: پروژه مهم راه‌آهن کرمانشاه به خسروی که در ادامه پروژه راه‌آهن اراک به کرمانشاه است، علیرغم اینکه در سال 90 اجرایی شده و پیشرفت زیادی داشته اما به طور غیرمترقبه تعطیل شده و تاکنون اقدام اجرایی برای راه‌اندازی مجدد این پروژه بعمل نیامده و لازم است وزیر راه نسبت به این مهم توجه کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸:۵ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۳
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها