freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چکیده: عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه کشاورزان خرد با سازماندهی تبدیل به مجموعه‌های بزرگ تولیدی خرما شوند،گفت: دولت باید با بازاریابی بین المللی مقصد صادراتی خرمای با کیفیت ایرانی را مشخص کند.

جوادکاظم نسب درباره وضعیت صادرات خرما گفت: زمانی‌که کشاورزان خرد با اتحاد تبدیل به شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ خرما شوند بدیهی است که نخل داران می‌توانند محصول خرمای با کیفیت ایرانی را با بازاریابی کارشناسی شده به بازارهای هدف صادر کنند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انگیزه‌های صادراتی در زمانی که کشاورز خرد در قالب مجموعه‌های بزرگ تولیدی فعالیت کند؛ افزایش می‌یابد، تصریح کرد: با مجموعه‌های بزرگ در صنعت کشاورزی می‌توان تولید را تضمین کرد  تا در نتیجه انگیزه کشت نیز دراین راستا افزایش یابد.  کاظم نسب افزود: باید با برآرود اصولی میزان نیاز مصرف داخلی ما به محصولی همچون خرما مشخص شود؛ این امر بدین معنا است که  باید برای مازاد خرما برنامه ریزی صادراتی در شرایطی  ایجاد شود که محصول نیز با نرخ صادراتی در بازار جهانی به فروش برسد.

نمایند مردم اهواز در مجلس ادامه داد: با صادرات فرآورده‌های خرما از جمله  شیره، الکل خرما و  دیگر محصولات فرآوری شده می‌توان به‌سادگی بازار جهانی خرما را بدست بگیریم  و این درحالی است که کشاورز حتی توانایی حمل ونقل شهری محصولات را ندارد، چه برسد که محصول را به سمت صادرات رهنمون کند.

عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه  وزارت خارجه با فعال کردن سفارتخانه‌ها بازاریابی محصولی همچون خرما را بدست بگیرد، یادآورشد: دولت باید با  بازاریابی بین المللی مقصد صادراتی خرما  را به  نحو کارشناسی‌شده‌ای مشخص کند تا  محصول در فضای بهینه در بازارهای هدف صادراتی قرار بگیرد.

منبعمیزان

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰:۱۲ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۱
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها