freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دانش آموزان یک منطقه در چین مجبورند هر روز برای رفتن به مدرسه از یک صخره 800 متری بالا بروند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبسایت روزنامه گاردین، مقامات جنوب غرب چین با نصب یک نردبان فلزی در یکی از صخره های منتهی به مدرسه‌ای در این منطقه به کمک دانش آموزان شتافتند. این دانش آموزان که مجبورند یک صخره 800 متری را برای رفت و آمد به مدرسه طی کنند، اکنون می توانند از این نردبان استفاده کنند.

این صخره که "آتولر" نام دارد در استان سیچوان چین واقع شده است. دانش آموزان این منطقه مجبور بودند هر روز برای رفتن به مدرسه از یک نردبان چوبی خطرناک بالا بروند و پس از اتمام کلاسها از آن پایین بیایند. انتشار تصاویری از نمای این مدرسه تاکنون وحشت بسیاری را برانگیخته است. 

گزارشها حاکی از آن است که تاکنون 7 یا 8 روستایی هنگام عبور از این مسیر جان خود را از دست داده اند. تا امروز از نردبان چوبی برای بالا و پایین رفتن از این صخره استفاده می شد؛ اما پس از آنکه ساکنان این منطقه اعلام کردند که صد سال است ساکنان از این نردبان استفاده می کنند، مقامات چین تصمیم گرفتند آن را با یک نردبان فلزی تعویض کنند.

پایین رفتن از این صخره به قدری وحشتناک است که زمانی که یک گزارشگر چینی سعی داشت از این نردبان استفاده کند، به گریه افتاد.

مقامات چین در مسیر بسیار وحشتناک رفتن به یک مدرسه، نردبان فلزی احداث کردند+ تصاویر
مقامات چین در مسیر بسیار وحشتناک رفتن به یک مدرسه، نردبان فلزی احداث کردند+ تصاویرمقامات چین در مسیر بسیار وحشتناک رفتن به یک مدرسه، نردبان فلزی احداث کردند+ تصاویر

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵:۱۳ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۹۳
  • تعداد حاضران : ۱۸۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها