freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چکیده: اولین محموله آهن اسفنجی فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری یکی از هفت طرح فولاد استانی هفته گذشته به مقصد فولاد خوزستان حمل شد.

اکبر اسکندری رئیس دفتر فنی شرکت فولاد سفید‌دشت چهارمحال و بختیاری با اعلام این مطلب گفت: طبق تفاهم‌نامه‌ای که با فولاد خوزستان منعقد شده است، مقرر گردیده در هرماه ۵۰ هزار تن آهن‌ اسفنجی فولاد سفید‌‌دشت از طریق کامیون به فولاد خوزستان ارسال شود.

وی ظرفیت کارخانه احیای مستقیم فولاد سفید‌ دشت را ۸۰۰ هزار تن در سال اعلام کرد و بابیان اینکه علاوه بر فولاد خوزستان شرکت‌های معتبر دیگری نیز در صف خرید محصول این شرکت قرار دارند، گفت: در همین راستا روند انجام مذاکرات با این شرکت‌ها در جریان است. اسکندری افزود: ارسال اولین محموله محصول این شرکت به فولاد خوزستان تنها پس از چند روز از افتتاح فولاد سفید دشت انجام شد که می‌تواند نوید‌بخش روزهای بهتری برای این شرکت باشد. رئیس دفتر فنی شرکت فولاد سفید‌دشت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت به بهره‌برداری رسیدن این طرح استانی خاطرنشان کرد: آغاز تولید این شرکت از چند جهت مهم است اول آنکه گام مؤثری در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور و منطقه برداشته شد و دوم اینکه باعث رونق و شکوفایی شرکت شد و می‌تواند موجبات بازگشت سرمایه را فراهم کند. وی با اشاره به اینکه به زودی کار اجرایی فاز دوم شرکت که واحد فولادسازی و ریخته‌گری مداوم این طرح نیز شروع می‌شود، اظهار امیدواری کرد، این فاز نیز در سال ۱۳۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد. اسکندری یادآور شد، فولاد سفید‌دشت چهارمحال و بختیاری اولین کارخانه از طرح‌های هفتگانه فولادی است که با مشارکت ۶۵ درصدی فولاد مبارکه و ۳۵ درصدی ایمیدرو روز  ۱۸ آبان با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری افتتاح شد.
 

منبعدنیای اقتصاد

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰:۱۶ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها